Київський маргариновий завод отримав кредит на суму 7,5 млн. грн. - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Київський маргариновий завод отримав кредит на суму 7,5 млн. грн.

ВАТ "Київський маргариновий завод" підписало договір з ВАТ "Райффайзен Банк Аваль" на отримання кредиту 7,5 млн. грн. Цільове призначення коштів - для оплати сировини. Про це повідомляє НКЦБФР.

Дата відкриття Генерального кредитної угоди - 27 лютого 2002р., Дата закінчення дії - 27 лютого 2014

Процентна ставка кредиту ринкова, терміном дії 179 календарних днів з дати його відкриття, з умовою фінансування кредиту строком до 15 листопада 2012 р. його погашення відбуватиметься грошовими коштами, шляхом їх перерахування на позичковий рахунок банку. Забезпечення договору кредиту є цілісний майновий комплекс ВАТ "Київський маргариновий завод".

Вартість чистих активів ВАТ "Київський маргариновий завод", розрахованих на 31 грудня 2011 р. становить 92,2 млн. грн. За даними звітності за 3-й квартал 2011 р. 71,9% акцій компанії належить ТОВ "Таврійська масложирова компанія".

Довідка: ВАТ "Київський маргариновий завод" - це компактне підприємство (потужність - 64,8 тис. т рафінованих жирів в рік, 48,6 тис. т маргаринової продукції і 7,9 тис. т майонезній), яке більше 50 років є " лабораторією "технологічних і маркетингових інновацій у масложирової галузі. Завод виробляє гірчицю, жири фритюрні, замінники молочного жиру, майонези, маргарини, олія соняшникова рафінована фасована, соуси.

http://proagro.com.ua/


Новини України
Останні новини