За 7 місяців 2011 МінАПіП України перерахувало аграріям 1,6 млрд. грн. дотацій - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

За 7 місяців 2011 МінАПіП України перерахувало аграріям 1,6 млрд. грн. дотацій

Станом на 26 липня 2011 р. на фінансування основних бюджетних програм на підтримку АПК України було спрямовано майже 1,6 млрд. грн. Про це повідомив міністр аграрної політики і продовольства України М. Присяжнюк, передає прес-служба відомства.

За словами міністра, питання виплати дотацій аграріям знаходиться на його особистому контролі. Як повідомив глава МінАПіП, всього із загального та спеціального фондів Державного бюджету станом на 26 липня ц.р. аграріям було виплачено 1,59 млрд. грн.

"У деяких регіонах ці програми, на сьогоднішній день, профінансовані на 100%, в деяких існують певні проблеми. Але я особисто проконтролюю, щоб найближчим часом державні кошти дійшли до відповідних господарств", - підкреслив М. Присяжнюк.

На кінець липня ц.р. на виконання державної програми "Здійснення фінансової підтримки підприємств агропромислового комплексу через механізм здешевлення кредитів" аграріям перераховано 167,3 млн. грн. На відшкодування вартості будівництва та реконструкції тваринницьких ферм і комплексів і підприємств з виробництва комбікормів - 233,2 млн. грн. "Всього на фінансування цієї програми в загальному фонді Держбюджету закладено 500 млн. грн. Тобто, майже половину ми вже виплатили", - підкреслив М. Присяжнюк.

Із спеціального фонду державного бюджету аграріям на сьогодні виплачено майже 1,2 млрд. грн. Зокрема, 113,8 млн. грн. - В рамках програми зі створення садів, виноградників та ягідників; 5,8 млн. грн. - В рамках державної підтримки хмелярства; 28 млн. грн. - На надання кредитів фермерським господарствам.

На формування державного інтервенційного фонду Аграрним фондом станом на 3 червня 2011 р. було спрямовано понад 1 млрд. грн.

http://www.proagro.com.ua/

 


Новини України
Останні новини