Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

Новини світу

 • Toyo побудує завод з виробництва аміаку і карбаміду в Індії

  Японська компанія Toyo Engineering Corporation, що надає проектні та будівельні послуги в сфері вуглеводнів, хімії і нафтохімії, побудує завод з виробництва добрив в Індії.

  Детальніше
 • Бразилія може наростити експорт сої на 22%

  Незважаючи на затримку прибирання, експорт бразильської сої в першому кварталі 2018 р. може збільшитися на 22% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, а експорт кукурудзи - подвоїтися.

  Детальніше
 • Росія збільшила експорт азотних і комплексних добрив

  У січні ц.р. Росія експортувала 1,76 млн. Тонн основних видів мінеральних добрив на загальну суму $ 361,3 млн. Про це повідомила Федеральна митна служба РФ.

  Із зазначеного обсягу 970,9 тис. Тонн (на $ 200,3 млн.) Склали азотні добрива, 23,1 тис. Тонн (на $ 5,1 млн.) - калійні, 769,8 тис. Тонн (на $ 203,3 млн .) - комплексні.

  Детальніше
 • Китай надасть Білорусі кредит на створення агропромислового комплексу

  Експортно-імпортний банк Китаю надасть кредит на 280 мільйонів доларів під 2% річних для реалізації інвестиційного проекту "Організація високотехнологічного агропромислового виробництва повного циклу на 2016 - 2032 роки".

  Це закріплено угодою урядів двох держав, опублікованими 12 березня на Національному правовому порталі.

  Детальніше
 • Ключові імпортери в січні-лютому скоротили закупівлі українського гороху

  За підсумками липня-лютого 2017/18 МР ключовими імпортерами українського гороху залишаються Індія та Туреччина, проте в січні і лютому поставки в зазначені країни істотно скоротилися.

  Детальніше
 • Індія закупить на зовнішніх ринках рекордний обсяг сої

  У поточному році Індія може імпортувати рекордний обсяг сої, враховуючи поточні темпи імпортних закупівель. З грудня індійські трейдери підписали контракти на покупку 100 тис. Тонн сої, що вже перевищує прогноз по імпорту, озвучений МСГ США для 2017/18 сезону. Контрактна вартість сої становить 450 дол. / Т і 520 дол. / Т з доставкою в порти Індії. Вартість сої в Індії становить 580-600 дол. / Т

  Детальніше
 • Китай схвалив угоду між Bayer і Monsanto з рядом умов

  Міністерство торгівлі Китаю схвалило з рядом умов операцію зі злиття Bayer AG і Monsanto Co.

  Про це йдеться в повідомленні Міністерства торгівлі КНР, передає Market Watch.

  Детальніше
 • У Сакраменто заборонили використовувати пестициди в громадських місцях

  Вирок судді Верховного суду округу Сакраменто може викликати суттєва перешкода перед американськими державними службами по контролю за небезпечними шкідниками, такими як азіатська цитрусова псілліда, яка знищує цитрусову промисловість у Флориді.

  Детальніше
 • Аргентина. Оцінки врожаю кукурудзи та сої продовжують знижуватися

  Минулого тижня Зернова біржа Буенос-Айреса знизила прогноз врожаю сої 2017/18 сезону ще на 2 млн тонн до 42 млн тонн. Даний прогноз вже на 15,5 млн тонн нижче торішнього врожаю і на 12 млн тонн нижче першого прогнозу Біржі, зробленого для 2017/18 сезону. Перші оцінки врожаю були досить оптимістичні, так як на початок посівної кампанії запаси вологи в ключових регіонах, що були на достатньому рівні.

  Детальніше
 • У Йорданії буде побудований завод з виробництва фосфорних добрив

  Будівельні роботи на великому йорданському заводі з виробництва добрив, який буде постачати свою продукцію в Індію, почнуться в наступному році.

  Завод, який буде знаходиться в місті Маан, в 220 км на південь від столиці Йорданії Аммана, матиме потужність 600 тис. Тонн в рік.

  Детальніше
 • Індія збільшила імпорт українського гороху на 50%

  За підсумками семи місяців 2017/18 сезону Україна експортувала на 93% більше гороху, ніж за аналогічний період минулого маркетингового року — 583,52 тис. тонн (301,74 тис. тонн за липень-січень 2016/17)

  Детальніше
 • На світовому ринку очікується значний надлишок цукру

  У ході Sugar World 2018 аналітик Міжнародної організації цукру Сергій Гудошніков повідомив, що надлишок на світовому ринку цукру очікується на рівні 5 млн т. Світове виробництво цукру за минулий рік досягла 10,4 млн т і виросло на 6 %.

  Детальніше
 • Бразилія. На старті сезону експорт сої на 18% нижче торішнього

  У лютому в Бразилії традиційно стартував експортний сезон по сої, повідомляє AgriCensus. Однак через затримку збирання сої, лютневий експорт цієї культури був на 18% нижче в порівнянні з аналогічним місяцем минулого року і склав 2,86 млн т. Причиною невисоких темпів збирання є затримка розвитку посівів через вологі погодні умови. У лютому, березні і квітні відзначається пік відвантажень сої з Бразилії.

  Детальніше
 • Єгипет утримує лідерство серед імпортерів українських зернових

  В 2017 році був встановлений черговий рекорд: на зарубіжні ринки було вивезено 41,8 млн т вітчизняного збіжжя. Це втричі перевищує показники 2010 року і на 4% більше, ніж 2016 року

  Детальніше
 • Світові ціни на зерно зросли через несприятливу погоду в США і Аргентині

  Середнє значення Індексу цін на зернові ФАО в лютому склало 160,8 пункти, що на 6,8% нижче, ніж у лютому минулого року.

  Порівняно з попереднім місяцем цей показник зріс на 2,5%, повідомляють у ФАО.

  Детальніше
 • ЄС скоротив ввізне мито на кукурудзу та сорго до 0,56 €/т

  ЄС переглянув свої митні збори за кукурудзу та сорго, скоротивши тариф з 5,6€/т до 0,56 €/т.

  ЄС встановлює свій кукурудзяний тариф на основі цін, які спостерігаються на фізичному ринку США, вартості фрахту в Роттердамі та курсу євро/долар, вираховуються з мінімальної інтервенційної ціни.

  Детальніше
 • Індія підвищила імпортне мито на пальмову олію до максимуму за 10 років

  Влада Індії прийняли підвищення імпортного мита на рафінована і сира пальмова олія. За останні 10 років це максимальна ставка. На даний крок керівництво країни пішло, щоб надати підтримку внутрішньому виробникові. Про це пише агентство Reuters.

  Детальніше
 • ЄС розглядає встановлення норми «нульового» вмісту пестицидів в сільгосппродукції

  ЄС розглядає нові правила щодо хімічних речовин, які можуть взаємодіяти з ендокринною системою людини. Пестициди, які не відповідають новим критеріям ЄС, будуть заборонені до використання європейськими фермерами.

  Але чим може обернутися установка «нульових» параметрів МДУ для виробників і споживачів. Максимально допустимий рівень (МДР) — це торговий стандарт, максимальна концентрація залишків пестициду в харчовому продукті або на його поверхні, визнана законом як прийнятна за умови правильного застосування пестицидів у відповідності до принципів передової сільськогосподарської практики.

  Детальніше
 • Bayer виставив на продаж Nunhems

  Bayer виставив на продаж свій насіннєве овочеве напрямок бізнесу - Nunhems, щоб отримати дозвіл на придбання Monsanto. Подібні чутки в європейських ЗМІ звучали і раніше. 28 лютого 2018 року компанія офіційно підтвердила цю інформацію

  Детальніше
 • Індія: валовий збір насіння ріпаку в поточному МР знизиться на 6%

  Згідно із прогнозом аналітиків Oil World, в поточному сезоні валовий збір насіння ріпаку в Індії може знизитися на 6% в порівнянні з показником 2016/17 МР і скласти 6,5 млн. Тонн.

  Як уточнюється, очікуване скорочення валового збору олійної буде обумовлено зниженням її врожайності - приблизно на 4% в порівнянні з показниками попереднього МР.

  Детальніше
 • Індія приступила до обговорення нового мита на імпорт пшениці

  Федеральний уряд Індії приступил до обговорення питання про підвищення мита на імпорт пшениці з нинішніх 20%.

  Детальніше
 • ЄС знову скорочує прогноз для пшениці

  Європейська комісія знову переглянула свій прогноз виробництва борошномельної пшениці в 2017/18 році в ЄС, скоротивши його ще на 1,3 млн. Тонн в порівнянні з оцінкою минулого місяця, до 140,3 млн. Тонн.

  Детальніше
 • Великобританія: експорт пшениці впав на 75% в порівнянні з минулим сезоном

  Великобританія в грудні 2017р. експортувала лише 24,566 тис. тонн пшениці, що на 54% менше, ніж в листопаді. Повідомляє митна службу Великобританії.

  Детальніше
 • Білорусь стала основним імпортером азотних добрив в Україну

  Експорт азотних добрив з Білорусі в минулому році скоротився на 20,4%, до 288,9 тис. тонн азоту.

  Найбільше падіння зафіксовано в сегменті карбаміду — 24% до 165,5 тис. тонн на суму $75,9 млн. Найбільшим покупцем добрив була Польща. Близько 27% (45,1 тис. тонн) від загальної кількості було поставлено в цю країну. На другому місці була Україна — 19% з показником 32,1 тис. тонн. При цьому, поставки в Польщу за рік скоротилися на 26%, а в Україні зросли в 2,7 рази. Таким чином, якщо подібні тенденції продовжуватимуться далі, то Україна може стати основним покупцем білоруського карбаміду найближчим часом.

  Детальніше
 • Саудівська Аравія продовжить скорочувати імпорт ячменю

  Експерти FAS USDA продовжують скорочувати прогноз імпорту ячменю Саудівської Аравією в поточному сезоні. Згідно з оновленими даними, імпорт в поточному сезоні складе 8 млн тонн, що на 500 тис. Тонн нижче офіційного прогнозу МСХ США. Експерти FAS знизили прогноз імпорту на 6% на основі імпортної динаміки державної торговою компанією SAGO за дев'ять місяців поточного сезону (липень-березень 2017/18). З липня по березень експерти оцінюють обсяг імпорту ячменю на рівні 5,325 млн т. В середньому за місяць імпорт ячменю склав 592 тис. Тонн

  Детальніше