Новини світу - Сторінка 1

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Новини світу

 • АПК Італії може втратити через коронавируса 575 млрд доларів США

  Сільськогосподарський сектор є однією з частин економіки Італії, яка може працювати в повну силу навіть під час національного карантину через коронавируса. Однак, за словами експертів, панічні настрої перешкоджають поверненню працівників АПК до своїх звичних справ

  Детальніше
 • Єврокомісія закликає дати «зелений коридор» транспортуванні насіння під час пандемії коронавируса

  Також пропонується наділити іноземних робітників статусом «найважливіших» в агропродовольчій ланцюжку

  Європейська комісія нагадує, що виробництво і транспортування сільськогосподарських ресурсів, таких як репродуктивний матеріал рослин, включені до переліку основних товарів і послуг в ЄС, до яких повинні застосовуватися так звані процедури «зеленого коридору» на кордонах

  Детальніше
 • Шведський виробник розробив обладнання для внесення добрив під час обробітку грунту

  Компанія Väderstad розробила комплект обладнання для внесення добрив під час обробітку грунту. Устаткування, призначене для агрегатування з культиваторами TopDown або Opus, дозволяє заощадити час і витрати.

  Про це повідомляє прес-служба компанії, пише Traktorist.ua.

  Детальніше
 • Австрійські вчені пропонують використовувати натуральні препарати проти сарани

    Експерти з Університету Граца, що в Австрії, переконані, що  хімічні інсектициди можна замінити натуральними препаратами. Про це повідомив доцент Університету Граца Манфред Хартбауер. Зокрема він навів низку аргументів на користь використання біопестицидів у боротьбі з сараною.

  Детальніше
 • Прогнози виробництва ріпаку в ЄС продовжують знижуватися

  Експерти Strategie Grains в своєму березневому звіті знову понизили прогноз виробництва насіння ріпаку в 2020 р в країнах Євросоюзу - до 17,59 млн тонн проти 17,85 млн тонн у оцінці в попередньому місяці, що також нижче січневого прогнозу (18,05 млн т ), повідомляє Successful Farming.

  Детальніше
 • У США не вщухають судові розгляди по гліфосату

  У США Центр з безпеки харчових продуктів подав до суду на Агентство з охорони навколишнього середовища за повторне схвалення гліфосату

  Детальніше
 • Бразилія зібрала дві третини врожаю сої

   До 19 березня бразильські фермери зібрали урожай з 66% посівних площ, що на 2% менше, ніж роком раніше. Про це повідомляє агентство Зерно Он-Лайн з посиланням на консалтингове агентство AgRural.

  У штаті Мату-Гроссу, найбільшому регіональному виробнику сої, прибирання майже завершена. У штатах Мату-Гросу-ду-Сул, Парана і Гояс збиральна кампанія вийшла на фінішну пряму.

  Детальніше
 • Бразилія і Аргентина виробляють половину сої в світі

  Частка США у світовому виробництві сої знижується вже другий рік, в той час як два південноамериканських конкурента по олійних культурах ставлять рекорди врожайності

  Про це розповідає Чак Еббот в своїй статті на порталі www.agriculture.com.

  Детальніше
 • Виявлено ген, що збільшує посухостійкість пшениці

   Американські вчені виявили у диких сортах пшениці ген, який може покращити посухостійкість культурної пшениці.

     Як повідомляють на сайті Університету Небраски-Лінкольна, коли вчені додали цей ген в культурну пшеницю, це посприяло зміцненню рослини в ґрунті, оскільки її коренева система розвивалася й за умови нестачі вологи.

  Детальніше
 • В Африці ростуть потужності з виробництва азотних мінеральних добрив

  Можливості для розвитку сектора мінеральних добрив в Африці є у великій кількості. Континент має найбільші поклади фосфатів на Землі, і багато африканських країн мають сировинні ресурси (природний газ) для виробництва аміачних продуктів.

  Детальніше
 • Урожай сої в Бразилії може досягти рекордних 124,2 млн. тонн

  Бразильське державне агентство з постачання Conab підвищило прогноз валового збору сої в поточному році ще на 1 млн. т, до 124,2 млн. тонн. Урожай оновить рекорд і на 8% перевищить результат минулого року.

  У порівнянні з лютим Conab переглянуло в бік підвищення оцінки площі сівби і врожайності сої. Посівна площа сої склала 36,8 млн. га, що на 0,9 млн. га  більше, ніж в минулому році. Середня врожайність сої може вирости до 33,7 ц / га, на 1,67 ц / га в порівнянні з 2019 р.

  Детальніше
 • Інвестори Bayer подають в суд на керівництво компанії через купівлю Monsanto

  Один з інвесторів Bayer AG подав в суд на раду директорів і інших високопоставлених чиновників компанії.

  Позивач вважає, що «катастрофічне» придбання Monsanto в 2018 році підірвало вартість акцій Bayer AG. Це також обтяжило компанію боргами в мільярди доларів в результаті судових розглядів, пов'язаних з гліфосатом.

  Інвестор Ребекка Хаусманн зажадала компенсацію і застосування штрафних санкцій до керівництва компанії. На її думку, політика і стратегія керівництва призвела до того, що сьогодні Bayer AG загрузла в багатотисячних судових розглядах.

  Детальніше
 • ЄС введе нові норми вмісту хлорпирифос в агропродукції в жовтні 2020 року

  «Європейської Бізнес Асоціації» звертає увагу аграріїв на рішення ЄС щодо зниження максимально допустимого рівня залишків хлорпирифос і хлорпирифос-метилу в сільськогосподарської та харчової продукції.

  Про це повідомила прес-служба ЄБА.

  Детальніше
 • Падіння світових цін на олії знизило лютневий індекс FAO

  У лютому 2020 р індекс світових продовольчих цін, який визначається аналітиками Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (FAO), склав 180,5 пункту, скоротившись на 1% в порівнянні з рівнем попереднього місяця, але перевищуючи на 8,1% показник лютого минулого року. Основною причиною місячного зниження стало різке падіння експортних цін на рослинні олії і, в дещо меншому ступеню - на м'ясо і зерно, на тлі триваючого зростання цін на молочну продукцію та цукор, йдеться в повідомленні, поширеному FAO 5 березня.

  Детальніше
 • Зернові у США подешевшали через коронавірус

     У Чикаго різко знизилися ціни на пшеницю та сою. Це відбулося у зв’язку з розповсюдженням у світі коронавірусу.

     Аналітики стверджують, що зараз дуже важко прогнозувати, якими будуть насліди цієї епідемії. Наразі оператори непокояться з приводу можливості зниження світових товарних потоків, а також зменшення світового попиту на зернові загалом.

  Детальніше
 • У 2020 році Індія наростить виробництво насіння ріпаку

  Експерти Асоціації переробників Індії Solvent Extractors 'Association (SEA) прогнозують, що в 2020 р виробництво насіння ріпаку в країні зросте приблизно на 4% в порівнянні з показником попереднього року - до 7,8 млн тонн.

  Детальніше
 • ЄС заборонив ввезення с / г продукції з вмістом хлорпирифосу і хлорпирифос-метилу

  У лютому 2020 року набули чинності зміни в європейському законодавстві, які заборонили використання інсектицидів з діючою речовиною хлорпирифос і хлорпирифос-метил. Це може заблокувати аграрний експорт з України в ЄС, оскільки ці інсектициди використовуються в країні для обробки посівів більшості культур, а також складів із зерном.

  Про це повідомляють зернотрейдери своїм партнерам.

  «Забороняється ввезення в країни ЄС сільськогосподарської продукції, що містить залишки цих речовин більше 0,01 мг / кг. Даний показник є надзвичайно малим і фактично це означає, що забороняється ввезення в ЄС продукції, при виробництві та зберіганні якої застосовувалися дані речовини », - наголошується в листах, які зернотрейдери направляють українським сільгоспвиробникам.

  Детальніше
 • ЄС продовжить скорочувати переробку ріпаку

  Згідно з прогнозами Oil World, у другій половині поточного сезону (січень-червень) країни Євросоюзу продовжать знижувати обсяги переробки олійних культур. Зокрема, обсяг переробки насіння ріпаку може скоротитися на 0,5 млн тонн на рік - до 10,8 млн тонн, мінімального рівня за останні 5 років.

  За останніми оцінками аналітиків, низхідна динаміка переробки насіння ріпаку спостерігалася в першій половині 2019/20 МР поточного сезону. Зокрема, в першому кварталі обсяги переробки олійної оцінювалися в 5,97 млн тонн проти 6,07 млн т за аналогічний період попереднього сезону. При цьому, незважаючи на підвищення переробки в другому кварталі до 6,15 млн т на тлі високого імпорту олійної, даний показник також поступається рівню аналогічного періоду 2018 року (6,29 млн тонн).

  Детальніше
 • США розширюватиме площі посіву кукурудзи та сої

  За прогнозами Мінсільгоспу США, у 2020 році посівна площа під основними сільгоспкультурами в країні збільшиться до 250,7 млн акрів, що на 5% більше у порівнянні з аналогічним показником минулого сезону.

  Найбільший приріст очікується у площах сівби кукурудзи та сої.

  Прогнозується, що посівні площі під соєю зростуть до 85 млн акрів (+12%). На приріст площ вплине різке зменшення запасів на внутрішньому ринку і тривале зростання попиту на сою на світовому ринку.

  Детальніше
 • У Німеччині розробили добрива без хімії

   У зв’язку з тим, що у Німеччині заборонені певні діючі речовини інсектицидів, в одному з господарств розробили унікальні добрива без додавання хімічних складників.

  У сільськогосподарському кооперативі Ländchen Bellin eG Lentzke власноруч готують оригінальні добрива. Їх основними компонентами є сірка, магній, меляса та подрібнене каміння.

  Детальніше
 • Поширення коронавируса опускає ціни на пшеницю

  Панічні настрої на біржах США, обумовлені поширенням коронавируса за межами Китаю, привели до падіння біржових індексів, цін на нафту та інші сільгосптовари.

  Лідером падіння стала пшениця в Чикаго, яка за день обвалився на 3% до найнижчого з грудня рівня.

  Детальніше
 • У Бразилії кукурудзу будуть переробляти на етанол

     На найбільшому у світі заводі з переробки цукрової тростини компанії Sao Martinho в Бразилії мають намір використати кукурудзу як альтернативне джерело сировини для етанолу.

  Детальніше
 • На світових виробників пестицидів впливає ситуація з коронавірусом

     Актуальним питанням для низки компаній-виробників пестицидів зараз є вплив китайського коронавірусу на поставники і виробництво товарів.

     На китайському агрохімічному порталі було проведене опитування серед майже 100 зарубіжних підприємств, які співпрацюють з китайським виробниками ЗЗР та діючих речовин пестицидів. У ньому йшлося саме про вплив на них ситуації з коронавірусом

  Детальніше
 • Для боротьби з сараною Індія закуповує агродрони

  За словами урядовців, Індія закуповує безпілотники для розпилення інсектицидів з повітря без участі людей та спеціальне обладнання для спостереження за переміщенням сарани

  На початку цього року індійська влада змогли взяти під контроль рої пустельної сарани, але спалах в сусідньому Пакистані знову викликала стурбованість з приводу безпеки таких важливих культур, як пшениця і олійні.

  Детальніше
 • Аномально тепла зима в Європі поставила озимі зернові під загрозу

  Про це повідомляє Європейське агентство з моніторингу врожаю (MARS) в своєму останньому звіті за період з 1 січня по 10 лютого. У значної частини Франції і в багатьох регіонах навколо Північного моря, Балтійського моря і в Східній Європі це був найтепліший період з 1979 року

  Детальніше