Новини світу - Сторінка 1

Хортус Украина
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Новини світу

 • В Україні росте дефіцит мінеральних добрив — KME

  В Україні починає відчуватись нестача NPK добрив. У першу чергу NPK 16:16:16. Ціна на цей продукт зросла до 13 500 грн/т (СРТ). Також росте нестача NPK 10:26:26, а в понеділок 15 липня ціна зросла до 16 000-16 500 тис. грн/т (СРТ), повідомляє товарна онлайн-біржа KYIV MERCANTILE EXCHANGE (КМЕ).

  Детальніше
 • ЄС збільшить імпорт ріпаку

  У найближчі місяці імпорт ріпаку в Європейському Союзі, імовірно, різко зросте, оскільки європейські агровиробники заявляють про малий врожай цієї культури

  Про це повідомля пише Successful Farming, передає kurkul.com.

  Детальніше
 • Швеція в 2019 р. подвоїть виробництво пшениці і відновить експорт

  Швеція в 2019 р. може зібрати близько 3,2 млн. тонн пшениці в порівнянні з 1,6 млн. тонн торішнього врожаю, який постраждав від спеки та посухи.

  Детальніше
 • Бразильські бавовнярами подали в суд на Bayer за патент на насіння ГМО

  Бразильські виробники бавовнику в штаті Мату-Гросу подали в суд на Bayer AG, намагаючись скасувати патентний захист хімічної компанії на її генетично модифіковане насіння бавовни Bollgard II RR Flex

  Детальніше
 • Стан кукурудзи в США все ще гірший за минулорічний

  Стан посіві кукурудзи в США все ще гірший, ніж минулого року. Цьогорічні погодні умови в США були несприятливими для виробників кукурудзи. Так, станом на 7 липня лише 10% кукурудзи у США знаходиться у відмінному стані, тоді як на звітну дату минулого року у відмінному стані був 21% посіві. Про це йдеться у тижневому звіті USDA.

  Детальніше
 • Китай може зібрати найнижчий урожай кукурудзи за 7 років

  Виробництво кукурудзи в КНР в сезоні 2019/20 може знизитися внаслідок державної політики щодо скорочення посівних площ під цією культурою, а також з-за навали совки.

  Детальніше
 • Важливий гербіцид для захисту буряка не пройшов схвалення в ЄС

  Десмедифам дуже складно замінити, вважають буряківники

  В кінці червня Європейська комісія не відновила схвалення гербіциду десмедифам, оскільки не переконалася у відсутності ризиків при його використанні.

  Детальніше
 • У Китаї створили новий вид трансгенної сої для південних регіонів

  Вчені з Китайської академії сільськогосподарських наук отримали новий вид сої, призначений для вирощування в південних районах, методом редагування генів CRISPR / Cas9. Про це повідомляє газета China Daily.

  Детальніше
 • IFC планує інвестувати в економіку Білорусі $ 50-60 млн. до кінця року

  Міжнародна фінансова корпорація (IFC) планує інвестувати в білоруську економіку $ 50-60 млн. До кінця 2019 р Про це в інтерв'ю телеканалу СТВ заявила глава представництва IFC в Білорусі Ольга Щербина, повідомило 7 липня агентство БЕЛТА.

  Відзначається, що IFC зацікавлена ​​в тому, щоб нарощувати інвестиційну активність, розглядаються проекти в реальному секторі економіки.

  Детальніше
 • Мінсільгосп Японії виводить агродрони на поля

  Міністерство сільського господарства Японії поставило задачу ввести сільськогосподарські дрони для більш половини території, засіяної рисом, пшеницею і соєю до 2022 фінансового року.

  Детальніше
 • Євросоюз скасує мита на ввезення рослинних масел з Бразилії

  Бразилія зможе безмитно постачати в країни ЄС ряд сільськогосподарських товарів, в тому числі рослинну олію, повідомляється на офіційному сайті Мінсільгоспу Бразилії.

  Це стало можливим після підписання угоди про вільну торгівлю між Євросоюзом і економічним блоком Меркосур (Бразилія, Аргентина, Уругвай і Парагвай).

  Детальніше
 • Китай придбав велику партію сої в США

  Китай придбав у США партію соєвих бобів обсягом 544 тис. Тонн, що стало найбільшою подібною угодою з кінця березня 2019 року, повідомляє агентство "Рейтерс" з посиланням на Мінсільгосп США (USDA).

  Детальніше
 • США може витіснити Україну з експортного ринку Африки

  Кенія ― перспективний сільськогосподарський ринок найближчого майбутнього для України. Також перспективним його вважає і США, що квапливо шукають заміну Китаю, Канаді, Мексиці та іншим торговельним партнерам. Оскільки з ними за дуже короткий строк вдалось погіршити відносини адміністрації Трампа. Про це йдеться в матеріалі «Трампополітика»: як перед Україною закривають «ворота до Африки» .

  Детальніше
 • Колегія Євразійської економічної комісії внесла зміни в Рішення про антидемпінгового мита на гербіциди

  Про внесення змін до Рішення Колегії Євразійської економічної комісії від 29 травня 2018 р № 90 «Про застосування антидемпінгового заходи за допомогою введення антидемпінгового мита щодо гербіцидів, що походять з Європейського союзу (країн Європейського союзу) і ввозяться на митну територію Євразійського економічного союзу»

  Детальніше
 • Китай в травні збільшив імпорт соєвих бобів з США

  Згідно з даними Головного митного управління КНР, в травні ц.р. Китай в 2 рази збільшив імпорт соєвих бобів з США в порівнянні з показником аналогічного місяця роком раніше - до 977 тис. Тонн, повідомляє Reuters.

  Детальніше
 • Євросоюз збільшив імпорт зерна на 26%

  Країни Євросоюзу на 23 червня експортували 31,627 млн. Тонн за все зерна. Це на 4% менше, ніж на аналогічну дату сезону 2017/18 (на 3% на попередньому тижні). Імпорт всього зерна склав 29,738 млн. Тонн, що на 26% більше, ніж на аналогічну дату сезону 2017/18 (на 26% на попередньому тижні). Повідомляє агентство Зерно Он-Лайн з посиланням на офіційний журнал ЄС.

  Детальніше
 • Вчені розповіли про користь ГМ кукурудзи

  Вчені запевняють, що генетично модифіковані культури безпечні у використанні і приносять величезні вигоди в сільському господарстві. Так, вирощуючи ГМ кукурудзу фермери можуть збільшити свої доходи в розмірі €173 га/рік за рахунок збільшення врожайності та економії коштів на інсектициди, які їм більше не потрібні. Повідомляє Science Alert.

  Детальніше
 • Бразильські фермери активно застосовують ІТ в агросфері

  Унікальність агробізнесу в Бразилії полягає в тому, що тутешні фермери зовсім не залежать від держсубсидій та протекціонізму. У своєму розвитку вони спираються на цифрові технології. Бразилія — це країна, де кожен четвертий безпілотник працює на агросектор.

  Детальніше
 • Китай трохи підвищив прогноз виробництва кукурудзи

  Міністерство сільського господарства Китаю (CASDE) підвищило прогноз виробництва кукурудзи в країні в сезоні 2019/20 до 254,35 млн. Тонн, що на 0,08% вище попереднього офіційного прогнозу, але на 1,2% нижче показника сезону 2018/19. Повідомляє агентство Зерно Он-Лайн з посиланням на агентство Reuters.

  Детальніше
 • Світове виробництво соняшнику в наступному сезоні знизиться

  Згідно з прогнозом Мінсільгоспу США (USDA), світове виробництво соняшнику в сезоні 2019/2020 дещо скоротиться і складе 50,95 млн тонн, повідомляється в новому звіті на сайті USDA.

  Детальніше
 • У США прогнозують найгірший урожай кукурудзи за останні роки

  Згідно місячного звіту Міністерства сільського господарства США (USDA), основні зміни у світовій торгівлі за 2019/20 роки включають більший прогноз експорту кукурудзи для Аргентини і Росії. Це частково компенсує скорочення у Замбії. Іноземні запаси кукурудзи знижуються, здебільшого завдяки скороченню запасів Аргентини, Бразилії, Канади та ЄС.

  Детальніше
 • Сходи кукурудзи у США майже удвічі гірші, ніж минулого року

  Згідно щотижневого звіту Міністерства сільського господарства США (USDA) посівна кукурудзи цього року затримується, у порівнянні з минулим. Так, станом на 9 червня 2019 р. у США кукурудзу посіяли на 83% площ, проти 99% на аналогічну дату. У середньому за 2014-18 рр. посіви також сягали 99%. Про це йдеться у звіті.

  Детальніше
 • Канада експортувала в Китай найбільший обсяг пшениці за 14 років завдяки Трампу

  Канада за період з серпня 2018 р. по квітень 2019 р. експортувала в Китай 1,5 млн. тонн пшениці. Це вдвічі більше, ніж за аналогічний період минулого сезону і найбільший обсяг експорту за 14 років. Поставки продовжилися в травні і червні, але вони поки не потрапили в дані статистики. Повідомляє агентство Зерно Он-Лайн з посиланням на ІА Reuters.

  Детальніше
 • Трамп скасував для Індії преференції з імпорту пестицидів

  Уряд Індії заявило, що продовжить прагнути до налагодження міцних економічних зв'язків зі Сполученими Штатами, незважаючи на рішення президента США Дональда Трампа припинити преференційний режим торгівлі для Індії з 5 червня, пише портал www.reuters.com.

  Детальніше
 • Bayer переносить підрозділ Monsanto в Базель

  Для консолідації діяльності з виробництва пестицидів в Європі німецька компанія Bayer оголосила, що в 2020 році вона закриє діяльність свого підрозділу Monsanto в франкомовному швейцарському місті Морж і перенесе її в центр біологічних наук в Базелі на північному заході Швейцарії

  Детальніше