Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня




http://roundup.ua/products/kharnes

Новини світу

 • Садівники Німеччини вимагають продовжити дозвіл препарату з феноксикарбом

  Виробники слив попереджають, що без ефективного інсектициду їм не впорається з небезпечним шкідником культури.
   
  Німецькі організації садівників звернулися до регулюючих органів з проханням продовжити схвалення продуктів для захисту плодових культур, що містять активну речовину феноксикарб.

  Детальніше
 • В Ірані затвердили обов

  Міністерство сільського господарства Ірану повідомило, що згідно з рішенням уряду, добрива, включаючи хлорид калію, сульфат калію, сульфат амонію, сечовину, суперфосфат, суперфосфати та фосфати амонію підлягають затвердженим урядом нормам і стандартам та регулярним державним контролем за їхнім дотриманням. Реалізація цього указу відіграє значну роль у підвищенні якості живлення ґрунту та рослин.

  Це також сприяє підвищенню здоров"я та якості сільськогосподарської продукції та продуктів харчування в країні. На сьогоднішній день, хімічні добрива в Ірані використовуються в розмірі більше 3 млн. тонн на рік. "Такий закон лише сприятиме реальним виробникам та імпортерам хімічних добрив, здатних продовжувати свою здорову діяльність у потрібній атмосфері", - передає міжнародна інформаційна агенція.

  Детальніше
 • Китай має намір налагодити виробництво фосфорних добрив в Алжирі

  Проектом будуть займатися дві алжирські компанії - енергетичний гігант Sonatrach і державний виробник добрив Semidal-Manal, а також дві китайські компанії - CITIC і Wengfu Group, зазначив міністр.

  Алжир співпрацюватиме з Китаєм у справі будівництва заводів з виробництва фосфорних добрив вартістю $ 6 млрд на північному сході країни, заявив міністр енергетики та шахт Алжиру Юсеф Юсфі.

  Детальніше
 • В Китаї почав роботу новий завод Louis Dreyfus з переробки сої

  Louis Dreyfus Company відкрила новий завод по переробці сої в районі Бінхай Нью-Рай в зоні вільної торгівлі Тяньцзінь (Китай). Про це повідомила прес-служба компанії.

  Нове підприємство переробляє 4 тис. Т соєвих бобів і випускає 1,2 тис. Т соєвого масла в день. Виробнича лінія для переробки сої розпочала роботу в червні.

  Детальніше
 • У серпні світові ціни на зерно зросли на 10%

  У серпні середнє значення Індексу цін ФАО на зернові склало 168,4 пунктів, що на 4% вище за показник липня.

  Порівняно з серпнем 2017 року ціни на зернові зросли на 10%, повідомляє ФАО.

  Детальніше
 • Виробництво кукурудзи в ЄС знизиться до 60,4 млн. Тонн в 2018-19 МГ

  Обсяг виробництва кукурудзи в ЄС в 2018-19 сезоні може скоротитися до 60,4 млн. Тонн в порівнянні з поточним роком, згідно з даними останнього звіту IGC, що вийшов в кінці серпня. У цьому сезоні експерти дають більш високу оцінку на урожай - 65,2 млн. Тонн. Роком раніше європейські аграрії зібрали зі своїх полів 62,6 млн. Тонн кукурудзи, передає ІА «Казах-Зерно».

  Детальніше
 • Запаси сої з Бразилії будуть рекордно низькими

  Бразильське державне агентство з постачання (Conab) підвищило прогноз експорту сої і знизило прогноз перехідних запасів до рекордно низького рівня.

  Детальніше
 • У Канаді буде проведена переоцінка для діючої речовини манкоцеб

  Після того, як Канадське агентство з регулювання боротьби з шкідниками (PMRA) в червні 2018 року ухвалило рішення обмежити використання фунгіцидів, що містять активну діючу речовину манкоцеб, на самих різних харчових і кормових культурах (олійних, овочевих і декоративних), крім картоплі, виробники сільгоспкультур  звернулися з проханням переглянути оцінку і рішення.

  Детальніше
 • ЄС працює над єдиним регламентом для біостимуляторів рослин

  До цього часу європейські виробники біостимуляторів стикалися з фрагментованим європейським ринком, що змушувало їх орієнтуватися на різні правила для входу на різні ринки і перешкоджало подальшому розвитку індустрії.

  Все має змінитися з впровадженням оновленого регулювання біостимуляторів для рослин, які будуть продаватися за єдиним набором правил.

  Детальніше
 • У Бразилії продовжать застосування гліфосату

  Bayer вітає рішення, винесене в понеділок бразильським судом, яке гарантує, що виробники сільськогосподарських культур в цій країні отримають доступ до гербіцидів на основі гліфосату

  Детальніше
 • Виробництво зерна в ЄС може скоротитися до 281,2 млн. Тонн

  Виробництво зернових культур в Євросоюзі в 2018-19 МГ, згідно з даними МСЗ на кінець серпня, може скоротитися до 281,2 млн. Тонн в порівнянні з показником минулого сезону (307,2 млн. Тонн). Відзначимо, раніше перспективи були на 9,4 млн. Тонн оптимістичніше. Нагадаємо, в 2016-17 МГ європейські аграрії зібрали 297,3 млн. Тонн зерна.

  Детальніше
 • Урожай сої в Бразилії досягне 118,9 млн. Тонн

  Згідно з даними останнього звіту МСЗ, що вийшов в кінці серпня, урожай сої в Бразилії в 2018-19 сезоні очікується в розмірі 118,9 млн. Тонн. У порівнянні з попереднім роком виробництво може зрости на 4,8 млн. Тонн, інформує ІА «Казах-Зерно».

  Детальніше
 • Китай різко зменшить імпорт сої з США

  У сезоні 2018/19 Китай майже перестане імпортувати американську сою, переключившись на закупівлі з Бразилії та інших країн. Повідомляє агентство Зерно Он-Лайн з посиланням на агентство Reuters.

  Детальніше
 • Індонезія може збільшити виробництво пальмового масла в ц.р. на 4-6 млн. тонн

  За прогнозами експертів Асоціації пальмового масла Індонезії (GAPKI), обсяг виробництва пальмового масла в країні за підсумками 2018 р може збільшитися на 4-6 млн. Тонн на рік і скласти близько 40-42 млн. Тонн.

  Детальніше
 • Індія достроково скасувала мито на імпорт гороху

  Міністерство торгівлі і промисловості Індії 29 серпня ухвалив рішення скасувати митний імпортне мито на горох.

  Детальніше
 • Світові ціни на цукор у липні впали на 20%

  Середнє значення Індексу цін ФАО на цукор у липні скоротилося до 166,7 пункти, що на 6% нижче порівняно з червневим показником.

  Порівняно з липнем минулого року цей показник упав на 20%, повідомили в ФАО.

  Детальніше
 • Світове виробництво рослинних масел в 2018/19 МР може досягти нового рекорду

  За оновленими прогнозами експертів Oil World, річний приріст світового виробництва рослинних олій в 2018/19 МР (жовтень-вересень) може скласти 3%. Даний показник дещо поступиться аналогічного сезоном раніше (4%), проте в цілому обсяг світового виробництва даної продукції в 2018/19 МР можуть досягти нового рекорду і скласти 194,7 млн. Тонн.

  Детальніше
 • Німецькі фермери отримають €350 млн державної допомоги через посуху

  Фермери, які зазнали великих втрат врожаю внаслідок посухи в багатьох регіонах Німеччини, отримають державну надзвичайну допомогу на суму близько €350 млн.

  З огляду на пошкодження врожаю в «національному масштабі», федеральний уряд спочатку хоче дати фермерам від €150 до €170 млн. Решту суми відшкодування мають сплатити федеральні землі, пише Der Spiegel.

  Детальніше
 • Китайські виробники кормів шукають альтернативу соєвому шроту

  Китайські імпортери впевнені, що зможуть закупити достатню кількість сої у інших світових експортерів, крім США, а також імпортувати достатню кількість кормових складових, як альтернативу соєвого шроту, повідомляє УкрАгроКонсалт з посиланням на видання Xinhuanet.

  Детальніше
 • Туркменістан готується до запуску комплексу міндобрив на 1,1 млн тонн

  Туркменістан завершив будівництво комплексу з виробництва мінеральних добрив в Гарабогаз. Ведуться роботи по запуску об'єкта в експлуатацію, повідомляється на сайті уряду.

  Детальніше
 • Єгипет значно наростив імпорт сої з США

  За даними експертів Oil World, Єгипет в ц.р. Єгипет істотно наростив імпорт соєвих бобів. Так станом на 15 серпня, країна в цілому імпортувала 2,6 млн. Тонн даної продукції проти 1,5 млн. Тонн за аналогічний період роком раніше.

  Детальніше
 • Південна Африка підвищила імпортне мито на цукор

  Південна Африка підвищила імпортне мито на цукор з 566 до 680 доларів США за тонну, щоб захистити місцеву промисловість від різкого збільшення імпорту. Про це в середу заявив Роб Девіс міністр торгівлі і промисловості ПАР, повідомляє "Рейтер".

  Детальніше
 • Акції Bayer обвалилися на 14% на фоні новин про судове рішення проти Monsanto

  Обвал викликаний рішенням каліфорнійського суду стягнути з Monsanto — дочірньої компанії німецької корпорації — компенсацію в $289 млн за шкоду, завдану здоров’ю препаратом на основі гліфосату.

  При цьому, згідно з даними франкфуртської біржі, падіння цінних паперів триває.

  Детальніше
 • Казахстанське масло завойовує світові ринки

  Cафлоровое масло - джерело корисних незамінних вітамінів і мікроелементів.

  Казахстан входить до п'ятірки країн з виробництва сафлору. До недавнього часу вироблене в країні сафлорова олія не користувалося популярністю, поступаючись своєму соняшниковій побратиму низькою якістю і неприємний смак.

  Детальніше
 • Бразилія може отримати рекордні врожаї сої та кукурудзи в сезоні 2018/19

  Бразильські фермери, що надихаються високим попитом з боку Китаю, в наступаючому сезоні планують засіяти під сою рекордні площі. Такий прогноз зробило у вівторок аналітичне агентство Céleres.

  Детальніше