https://hortusukr.com/
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
В Ірані затвердили обов"язковий стандарт хімічних добрив

В Ірані затвердили обов

Міністерство сільського господарства Ірану повідомило, що згідно з рішенням уряду, добрива, включаючи хлорид калію, сульфат калію, сульфат амонію, сечовину, суперфосфат, суперфосфати та фосфати амонію підлягають затвердженим урядом нормам і стандартам та регулярним державним контролем за їхнім дотриманням. Реалізація цього указу відіграє значну роль у підвищенні якості живлення ґрунту та рослин.

Це також сприяє підвищенню здоров"я та якості сільськогосподарської продукції та продуктів харчування в країні. На сьогоднішній день, хімічні добрива в Ірані використовуються в розмірі більше 3 млн. тонн на рік. "Такий закон лише сприятиме реальним виробникам та імпортерам хімічних добрив, здатних продовжувати свою здорову діяльність у потрібній атмосфері", - передає міжнародна інформаційна агенція.

Кримінальні правопорушення чекають злочинців

В Законі зазначено, що стандарти якості створювалися в країні протягом трьох років під керівництвом вчених та Міністерства. З урахуванням цього законодавства всі виробники побутових та імпортерів хімічних речовин мають належним чином дотримуватися стандарту і зазначати правдиву інформацію про продукт на упаковці вироблених або імпортованих товарів. А ті виробники та імпортери, які не дотримуватимуться цих стандартів відповідно до законодавства, будуть притягнуті до кримінальної відповідальності.

Читайте також: ЄС працює над єдиним регламентом для біостимуляторів рослин

Джерело: proagro.com.ua


Нравится
Новини зі світу
Останні новини