https://hortusukr.com/
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
Садівники Німеччини вимагають продовжити дозвіл препарату з феноксикарбом

Садівники Німеччини вимагають продовжити дозвіл препарату з феноксикарбом

Виробники слив попереджають, що без ефективного інсектициду їм не впорається з небезпечним шкідником культури.
 
Німецькі організації садівників звернулися до регулюючих органів з проханням продовжити схвалення продуктів для захисту плодових культур, що містять активну речовину феноксикарб.

Ініціатива, в основному, виходить від виробників слив, так як вони мають потребу в коштах для захисту від сливової молі.

Сливова моль-малютка - крихітна метелик, яка пошкоджує врожай більшості садових культур (сливу, аличу, вишню, персик) на стадії гусениці.

Без ефективного препарату неможливо займатися успішним культивуванням сливи і мірабелі в Німеччині і у всій Центральній Європі, попереджають садівники і нагадують, що схвалення продукту, що містить феноксикарб, минув 31 грудня 2013 року, після чого регулюють служби надали пільговий період до 30 червня 2015 року. На даний момент інсектицид до застосування в Німеччині не дозволений.

Разом з тим діюча речовина феноксикарб все ще дозволено в Європі до 31 травня 2024 року, зв'язку з чим, німецькі виробники слив виступають за відновлення схвалення інсектициду на національному рівні.

Джерело: agroxxi.ru


Нравится
Новини зі світу
Останні новини