https://hortusukr.com/
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
Європа зможе відмовитися від пестицидів за 30 років

Європа зможе відмовитися від пестицидів за 30 років

На думку науковців, європейське сільське господарство може поетапно відмовитися від пестицидів, мінімізувати можливі перешкоди для агросектору на клімат і біорізноманіття, забезпечивши при цьому продовольчу безпеку. Про це повідомляє SuperAgronom.com з посиланням на freshplaza.com.

На думку французьких науковців П'єра-Марі Аубера та Ксав'є Пу, альтернативний сценарій переходу до агроекологічного землеробства, який тягне за собою великомасштабну трансформацію сільськогосподарського сектору Європи, що дозволить скоротити викиди парникових газів та відновити біорізноманіття.

   За словами науковців, неправильне харчування та порушення раціону викликають появу та розвиток численних захворювань (діабет, ожиріння, серцево-судинні захворювання).

Разом з тим, останнім часом з боку споживачів зростає попит на органічні продукти, що свідчить про те, що люди все більше турбуються про своє здоров'я.

Для досягнення цього, за словами вчених, необхідно поступово припинити використання пестицидів та інших синтетичних матеріалів, замінивши традиційне землеробство екологічними методами.

Читайте також: Китай має намір налагодити виробництво фосфорних добрив в Алжирі

Джерело: kurkul.com


Нравится
Новини зі світу
Останні новини