Сполучені Штати подвоїли свою частку постачання сої до ЄС - Агропортал

Хортус Украина
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

http://www.agro.basf.ua/uk/Products/Product-search/Акріс®.html

Сполучені Штати подвоїли свою частку постачання сої до ЄС

Сполучені Штати подвоїли свою частку постачання сої до ЄС

Згідно з останніми цифрами, оголошеними Європейською Комісією на цьому тижні, США зараз поставляють 52% урожаю сої в ЄС, це вдвічі більше минулого року і робить США основним постачальником.

Конкурентні ціни

ЄС в даний час імпортує близько 14 млн. тонн сої в рік для годування своїх тварин, включаючи курей, свиней та велику рогату худобу, а також для виробництва молока. "Соєві продукти з США стають дуже привабливим варіантом постачання для європейських імпортерів та користувачів завдяки їх конкурентоспроможним цінам", - сказано в повідомленні Європейської Комісії.

Механізм звітування

З метою контролю за розвитком торгівлі соєю, ЄК запровадила механізм звітності, згідно з якою імпорт з США збільшився на 133% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року з липня до середини вересня. Європейський комісар з питань сільського господарства Філ Хоган сказав: "Я вітаю найновіші цифри торгівлі, які свідчать про те, що ми дотримуємося зобов"язань, зроблених президентами Юнкером і Трампом, щодо збільшення торгівлі, особливо, що стосується сої. Це відображає як наші давні торговельні відносини, так і потенціал, щоб досягти набагато більшого, працюючи разом, щоб розвивати ці відносини".

Читайте також: В Китаї почав роботу новий завод Louis Dreyfus з переробки сої

Джерело: proagro.com.ua


Новини зі світу
Останні новини