Китай збільшує панування на світовому ринку сульфату амонію - Агропортал

Хортус Украина
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Китай збільшує панування на світовому ринку сульфату амонію

Китай збільшує панування на світовому ринку сульфату амонію

Хімічна група Royal DSM поінформувала про завершення угоди продажу частки в голландському підприємстві з випуску поліаміду і сульфату амонію Fibrant BV, а також 60% Fibrant China китайської компанії Highsun Holdings Group Ltd.

DSM частками в трьох заводах з випуску капролактаму, кінцевого продукту - поліаміду, а також високоякісного сульфату амонію в Гілен, Нідерланди, Нанкіні, Китай і Августі, США. Сумарні потужності дозволяли випускати групі близько 1,5 млн тонн сульфату амонію в рік, будучи один з найбільших виробників на світовому ринку.

 
DSM через спільне підприємство Chemicalnvest, володів 35% часткою в Fibrant BV. Другим партнером була компанія CVC Capital Partners. Також компанії належала 60% акцій Fibrant China.

 
Угода була анонсована 17 травня 2018 року. Передбачається, що від угоди DSM отримає близько 200 млн євро в кілька етапів оплати протягом 2018-2019 рр. Chemicalnvest контролював напрямки капролактаму (Fibrant), акрилонітрилу (AnQore) і композитних каучуків (Aliancys). Останні напрямку не будуть відчужені.

 
Згідно з даними, зібраними агентством Інфоіндустрія, Китай є беззаперечним лідером з експорту сульфату амонію. У 2017 р з країни було експортовано близько 5,8 млн тонн продукту, що становить майже 40% у світовій торгівлі. Нідерланди були третім за велич експортером сульфату амонію.

Читайте також: У 2018/19 МР Китай може збільшити імпорт соняшникової шроту більш ніж в 2 рази

Джерело: infoindustria.com.ua


Новини зі світу
Останні новини