Бразилія. Сівба кукурудзи safrinha йде рекордними темпами - Агропортал

Хортус Украина
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Бразилія. Сівба кукурудзи safrinha йде рекордними темпами

Бразилія. Сівба кукурудзи safrinha йде рекордними темпами

Бразилія продовжує прибирання першого врожаю кукурудзи і проводить сівши другого (safrinha), інформує УкрАгроКонсалт.

У штаті Ріу Гранді ду Сул прибирання першого врожаю завершена на 17%. На стадії наливу зерна знаходиться 33% першого врожаю і 17% перейшли на стадію повного дозрівання. Стан посівів у даному штаті не викликає побоювань.

Фермери штату Парана завершили збирання на 3%. Дощі, що пройшли в штаті, поліпшили стан посівів, проте їх інтенсивність залишається нерівномірним. Найбільші побоювання викликають посіви в штаті Мінас Жерас, де площа першого врожаю найбільша. Більшість посівів в штаті тільки перейшли на критичну стадію наливу зерна, і дефіцит опадів може скоротити урожай.

За даними AgRural, сівши другого врожаю (safrinha) на півдні Бразилії виконаний на 15% від плану проти 3% в 2018 р. і 4% в середньому за п'ять років. Найвищі темпи сівби в штаті Мату-Гросу - 21%, за яким слід Парана - 19% і Гояс - 12%. Поточні темпи сівби - рекордні для країни. Оптимальні строки сівби завершаться тільки в другій половині лютого.

Учасники ринку висловлюють стурбованість через нерегулярні опадів в поточному сезоні. Традиційно період дощів в регіонах, що Бразилії закінчується на початку травня.

Читайте також: Євросоюз оскаржить в СОТ мита США на ввезення іспанської оливкової олії

Джерело: ukragroconsult.com


Новини зі світу
Останні новини