У Китаї побудують великий завод з виробництва біодобрив - Агропортал

Хортус Украина
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

У Китаї побудують великий завод з виробництва біодобрив

У Китаї побудують великий завод з виробництва біодобрив

Kiwa Bio-Tech Products Group Corp., яка є розробником, виробником і продавцем біодобрив в Китаї повідомила про включення екологічного проекту з будівництва нових потужностей в Янлін в список ключових будівельних проектів провінції Шеньсі на 2019 рік.

Ключові будівельні проекти в провінції Шеньсі протягом 2019 року включають три категорії: продовження проектів, нові будівельні проекти і попередні проекти. Загальна сума інвестицій в усі три категорії становить приблизно 596 млн дол. США.

Проект з будівництва екологічно чистого корпоративного центру по сільському господарству Kiwa Bio-Tech Yangling був обраний в підкатегорії «Сучасне сільське господарство та збереження водних ресурсів» в категорії «Попередні проекти».

«Проект Kiwa Bio-Tech Yangling охоплює територію площею 53 му (близько 3,5 га) з інвестиціями в розмірі близько 44,5 млн дол. США і включатиме в себе термінали по ферментації і виробництва, сортувальні та складські приміщення для сільськогосподарської продукції, науково-дослідний інститут і відповідні допоміжні об'єкти », - заявила пані Ванг, СЕО Kiwa Bio-Tech.

Читайте також: У Китаї закриють не менше 30 майданчиків з агрохімічними заводами

Джерело: infoindustria.com.ua


Новини зі світу
Останні новини