Штат Нью-Йорк забороняє хлорпірифос - Агропортал

Хортус Украина
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Штат Нью-Йорк забороняє хлорпірифос

Штат Нью-Йорк забороняє хлорпірифос

Нью-Йорк до 2021 року стане першим штатом у США, в якому припинять використання хлорпірифосу. Законодавчі збори Нью-Йорка схвалили законопроект Сенату S5343 і законопроект Асамблеї A2477B щодо заборони цього пестициду.

Тайлер Сміт, науковий співробітник екологічної громадської організації Earthjustice заявив, що законодавці Нью-Йорка заборонили використання хлорпірифосу, не чекаючи відповідного рішення від адміністрації Білого дому:

    «Законодавчі збори Нью-Йорка вирішили не чекати від Дональда Трампа захисту дітей від пестицидів, що завдають шкоди мозку. Це велика перемога!»

Десятки досліджень доводять, що хлорпірифос може призводити до зниження IQ, розладів уваги і концентрації та інших порушень нервової системи в дітей. Проте сьогодні цей пестицид широко використовують у сільському господарстві для обробки полуниці, яблук, цитрусових, броколі.

У 2016 р. Агентство з охорони навколишнього середовища (EPA) дійшло висновку, що всі види використання хлорпірифосу небезпечні, але в адміністрації Дональда Трампа відмовляються заборонити пестицид, незважаючи на наукові дослідження.

Читайте також: У США створили органічне добриво з сої

Джерело: superagronom.com


Новини зі світу
Останні новини