Трамп скасував для Індії преференції з імпорту пестицидів - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Трамп скасував для Індії преференції з імпорту пестицидів

Трамп скасував для Індії преференції з імпорту пестицидів

Уряд Індії заявило, що продовжить прагнути до налагодження міцних економічних зв'язків зі Сполученими Штатами, незважаючи на рішення президента США Дональда Трампа припинити преференційний режим торгівлі для Індії з 5 червня, пише портал www.reuters.com.

На оголошення з Вашингтона, озвучене в минулу п'ятницю, уряд Індії заявило на наступний день: «прикро», що спроби Індії задовольнити значні запити США не були прийняті. Одним словом, Індія не пішла по шляху Китаю і не зважилася вплутуватися в торгову війну.

Правда, раніше деякі індійські чиновники згадували перспективу підвищення імпортних мит на більш ніж 20 американських товарів, якщо Трамп скасує Індії преференції, але в суботньому відповіді про це не згадувалося.

«Індія, як і США, і інші країни завжди повинні відстоювати свої національні інтереси в цих питаннях», - йдеться в заяві індійського уряду, опублікованому міністерством торгівлі Індії.

Привілеї підпадали під дію програми Загальною системи преференцій (GSP), яка дозволяє безмитне ввезення в США продукції вартістю до 5,6 мільярдів доларів на рік з бідних південноазіатських країн. Індія була найбільшим бенефіціаром програми.

Читайте також: Штат Нью-Йорк забороняє хлорпірифос

Джерело: agroxxi.ru


Новини зі світу
Останні новини