Канада експортувала в Китай найбільший обсяг пшениці за 14 років завдяки Трампу - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Канада експортувала в Китай найбільший обсяг пшениці за 14 років завдяки Трампу

Канада експортувала в Китай найбільший обсяг пшениці за 14 років завдяки Трампу

Канада за період з серпня 2018 р. по квітень 2019 р. експортувала в Китай 1,5 млн. тонн пшениці. Це вдвічі більше, ніж за аналогічний період минулого сезону і найбільший обсяг експорту за 14 років. Поставки продовжилися в травні і червні, але вони поки не потрапили в дані статистики. Повідомляє агентство Зерно Он-Лайн з посиланням на ІА Reuters.

Стрибок канадських поставок став наслідком тарифної війни між Пекіном і Вашингтоном, розв'язаної президентом Трампом. КНР, ввівши в якості відповіді 25% -е мито на імпорт товарів з США, фактично звела нанівець поставки пшениці з США. У квітні Штати поставили в Китай 42 тис. Тонн пшениці - найменший обсяг за 11 років. У травні поставок не було зовсім.

Китай в обставинах, що склалися, що називається приречений на імпорт високопротеиновой пшениці з Канади. І робить це, не дивлячись на припинення поставок канадського ріпаку через претензії до якості, а також напружені дипломатичні відносини після арешту канадською поліцією керівника китайської телекомунікаційної компанії Huawei Technologies Co. за запитом США.

Читайте також: ЄС відновив схвалення діючої речовини ізоксафлютол

Джерело: zol.ru


Новини зі світу
Останні новини