IFC планує інвестувати в економіку Білорусі $ 50-60 млн. до кінця року - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

IFC планує інвестувати в економіку Білорусі $ 50-60 млн. до кінця року

IFC планує інвестувати в економіку Білорусі $ 50-60 млн. до кінця року

Міжнародна фінансова корпорація (IFC) планує інвестувати в білоруську економіку $ 50-60 млн. До кінця 2019 р Про це в інтерв'ю телеканалу СТВ заявила глава представництва IFC в Білорусі Ольга Щербина, повідомило 7 липня агентство БЕЛТА.

Відзначається, що IFC зацікавлена ​​в тому, щоб нарощувати інвестиційну активність, розглядаються проекти в реальному секторі економіки.

«Цікавлять проекти у виробництві, сільському господарстві, деревообробці, продовольчому ритейлі. У нас дуже хороший досвід інвестицій. Всі проекти, які ми реалізовували в країні, були успішні. Білорусь - одна з небагатьох країн, яка у нас є дефолт-фрі, тобто жоден проект у нас не пішов в дефолт », - уточнила О. Щербина.

Вона розповіла також про те, як йде спільна з Міністерством антимонопольного регулювання і торгівлі підготовка програми розвитку конкуренції в Білорусі і дорожніх карт з розвитку конкуренції в окремих галузях економіки.

«Щоб документ не був голослівним, формальним, ми докладаємо дуже багато зусиль для підготовки аналітичної інформації. Наступний блок, який нам здається дуже важливим, щоб програма була практична, реалізується, - вихід на секторальні дорожні карти », - пояснила експерт.

Йдеться про аналіз ситуації з конкуренцією в кожному окремо взятому секторі, після якого можна вийти на конкретні рекомендації. В даний час проводиться серія консультацій. Очікується, що робота над програмою буде завершена до середини осені ц.р.

Читайте також: KSG Agro знизив кредитну заборгованість в 2,3 рази

Джерело: apk-inform.com


Новини зі світу
Останні новини