В ЄС фермери більше не хочуть вирощувати рапс - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

В ЄС фермери більше не хочуть вирощувати рапс

В ЄС фермери більше не хочуть вирощувати рапс

Британські фермери зібрали найгірший урожай ріпаку в 2018/2019 МР, але вони можуть продати його задорого, пише Bloomberg.

Ф'ючерси на ріпак на Паризькій фондовій біржі підскочили на 9% тоді, як в березні вони торгувалися на мінімумі. Фермери не дуже радіють високою ціною. Вся справа в тому, що їм нема чого продавати. Шкідники знищили їх урожай. Наприклад, один з фермерів, який вирощує його в Нортгемптоншир, втратив 50% свого врожаю. Зараз він в роздумах: сіяти чи не сіяти ріпак. Він не думає, що політика ЄС кардинально зміниться в майбутньому сезоні.

Ріпак - трав'яниста однорічна рослина з сімейства хрестоцвітних роду капуста. Його близькі родичі: капуста, яку вирощують на присадибних ділянках, і дика трава сурепка. Сфера застосування ріпаку велика. Всі частини рослини використовують не тільки в сільському господарстві, а й в промисловості. Наприклад, віджавши насіння, отримують рапсове масло, яке застосовують в кулінарії, виробництві мила, косметології, металургії, виготовленні біопалива і т.д. Які залишилися макухою годують худобу. На корм худобі ранньою весною також йдуть зелені частини ріпаку.

Зараз ціни на ріпак виросли до найвищого рівня з 2013 р Між тим, в Європі зібрали найгірший урожай культури за останні тринадцять сезонів. З чим пов'язана неврожайному ріпаку в 2018/2019 МР? Вся справа в заборонах ЄС на використання деяких пестицидів і в небувалою посухи.

Читайте також: Країни ЄС збільшують імпорт ріпаку та ріпакової шроту

Джерело: zol.ru


Новини зі світу
Останні новини