Ще дві країни відмовилися від гербіциду Раундап - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Ще дві країни відмовилися від гербіциду Раундап

Ще дві країни відмовилися від гербіциду Раундап

Німеччина до 2023 року повністю відмовиться від застосування гліфосату Roundup, який активно використовується для боротьби з бур'янами. Про це заявила міністр навколишнього середовища і ядерної безпеки Німеччини Свен Шульце, передає TheGuardian. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на inshe.tv.

За її словами, в уряді розроблено план поетапної відмови від використання гліфосату через шкоду для екосистем. «Те, що шкодить комахою, шкодить і людям», - заявила Шульце.

Перший етап заборони гербіциду Roundup в Німеччині буде означати, що хімкат більше не буде використовуватися для боротьби з бур'янами в міських парках і приватних садах. Обприскування гербіцидами та інсектицидами також буде обмежено або заборонено на луках, фруктових полях і вздовж берегів річок.

При цьому виробник Roundup компанія Bayer стверджує, що хімічна речовина безпечно і «є важливим інструментом для забезпечення стійкості і продуктивності сільського господарства».

Напередодні рішення відмовитися від гербіциду прийняла міська адміністрація Монреаля (Канада). «Наша адміністрація вживає нові і рішучі екологічні заходи для захисту здоров'я наших жителів», - написала в Twitter мер міста Валері Планте.

Читайте також: У Бразилії за три місяці загинули 500 млн бджіл

Джерело: propozitsiya.com


Новини зі світу
Останні новини