Туреччина готова нагодувати Європу органічною продукцією - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Туреччина готова нагодувати Європу органічною продукцією

Туреччина готова нагодувати Європу органічною продукцією

Якщо переговори Туреччини з Митним Союзом ЄС увінчаються успіхом, європейський ринок буде відкритий для турецьких органічних землеробів. Правда, поки неясно, хто вони.

Професор Месут Ерен з Інституту Європейського Союзу Університету Мармара заявив, що Туреччина зможе задовольнити потреби європейських країн в органічних свіжих продуктах, за умови сприятливих переговорів в Митному Союзі ЄС. Він додав, що в Туреччині є великі поля, які відмінно підходять для органічного землеробства.

Ерен поінформував членів турецьких асоціацій органічного сільського господарства про відкриваються привабливих перспективах, підкресливши: «У нас є великі поля, які не містять пестицидів і не піддавалися екологічного збитку і, отже, придатні для органічного сільського господарства. Ми хочемо отримати від цього вигоди.

Органічні продукти коштують трохи дорожче, тим не менш, їх купують. У цій області хороший перспективи. Ми прагнемо домовитися з ЄС про експорт органічних продуктів. Якщо це станеться, Туреччина виявиться в найвигіднішому становищі ».

Читайте також: Аргентина в серпні збільшила експорт соєвої олії

Джерело: agroxxi.ru


Новини зі світу
Останні новини