ФАО знизила прогноз світового виробництва зернових в 2019 до 2706 млн т - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

ФАО знизила прогноз світового виробництва зернових в 2019 до 2706 млн т

ФАО знизила прогноз світового виробництва зернових в 2019 до 2706 млн т

ФАО знизила прогноз виробництва зернових в світі в 2019 році на 2,2 млн тонн до 2 706 млн тонн, що все ще на 53 млн тонн (2 відсотки) більше, ніж було вироблено в 2018 році.

Про це йдеться в повідомленні ФАО.

Основна причина поточного зниження прогнозу пов'язана з очікуваним скороченням світового виробництва рису і пшениці, при цьому прогнозоване зростання обсягів виробництва фуражних зернових не дозволив повністю нівелювати таке падіння. Світове виробництво пшениці передбачається на рівні 766 млн тонн, що майже на 1 млн тонн нижче прогнозу минулого місяця, хоча як і раніше є рекордним рівнем. Це зниження обумовлене триваючої посухою в східних регіонах Австралії і очікуваним в зв'язку з нею скороченням виробництва. Незважаючи на перегляд у бік підвищення прогнозу виробництва по Європейському союзу, де зведення з полів вказують на кращий, ніж очікувалося, урожай, це не дозволило компенсувати те, що сталося зниження.

Поточний прогноз світового виробництва рису (в перерахунку на борошно) становить 513,5 млн тонн, що на 3,8 млн тонн нижче прогнозу за попередній місяць і всього на 0,8 відсотка нижче, ніж в 2018 році з його високими показниками виробництва. Основним фактором цього перегляду в бік зниження в порівнянні з минулим місяцем є ситуація в Індії, де несприятливі погодні умови призвели до затримки посівної кампанії, в результаті чого виникли побоювання, що фермери засіють менші площі, ніж передбачалося раніше. Погіршилися і прогнози по Сполученим Штатам Америки, де надлишок дощів міг викликати більш значне, ніж передбачалося раніше, скорочення посівних площ. За Філіппінам і Китаю останні повідомлення також вказують на скорочення в 2019 році посівних площ, тому прогнози виробництва по цих країнах незначно знижені. За Колумбії і Мадагаскару, де врожай вже зібрано і за офіційними оцінками він вище очікуваного раніше, прогнози виробництва, навпаки, підвищені.

Читайте також: ФАО збільшила світовий прогноз виробництва зернових в 2019 році до 2.7 млрд тонн

Джерело: agroperspectiva.com


Новини зі світу
Останні новини