Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
Німеччина: в 2011 р. виробництво зерна зменшиться до 41 млн. т

За прогнозом фахівців німецької асоціації фермерів DBV, в 2011/12 МР виробництво зерна в Німеччині зменшиться в порівнянні з попереднім маркетинговим роком на 6,8% до 41 млн. т.

На думку експертів асоціації, сильні дощі, що пройшли в останні тижні, зробили негативний вплив на перспективи врожаю. Якщо дощова погода збережеться, це може негативно позначитися на якості зерна.

На поточний момент німецькі аграрії не поспішають укладати форвардні контракти на продаж пшениці, що пов'язано з невизначеністю якості нового врожаю.

Німецькі метеорологічні служби прогнозують, що дощова погода збережеться в країні ще 5 днів.

У 2009/10 МР виробництво зерна майже досягло в країні 50 млн. т.

Як повідомляла компанія "Проагро", 27 липня 2011 р. вартість листопадових ф'ючерсів на борошномельну пшеницю збільшилася на EUR1, 75 / т, або 0,8%, до EUR197 / т EXW. Підвищувальний вплив мали побоювання з приводу того, що сильні дощі в ЄС призведуть до погіршення якості врожаю.

Фахівці німецької асоціації DBV прогнозують, що в 2011/12 МР виробництво зерна в Німеччині зменшиться в порівнянні з попереднім сезоном на 6,8% до 41 млн. т.

Згідно метеорологічним прогнозами, у найближчі дні у Франції і Великобританії встановиться більш суха погода, що буде сприяти проведенню збиральної кампанії.

У деяких регіонах ЄС збирання врожаю майже припинилася у зв'язку з сильними дощами. Експерти висловлюють побоювання з приводу погіршення якості зерна на півночі Франції.

За інформацією FC Stone, в найбільшій мірі дощі відбилися на темпах збиральної кампанії на сході Німеччини в Польщі і східноєвропейських державах. Очікується, що на поточному тижні темпи збирання у Франції будуть досить високими.

Франція, Німеччина та Польща є найбільшими виробниками пшениці в Євросоюзі.

Знижувальний вплив мала інформація про те, що під час останнього тендеру Єгипет придбав лише російську продукцію. 26 липня ц.р. Генеральне відомство товарних поставок країни закупило 120 тис. т російської пшениці. У тому числі 60 тис. т продукції були придбані у Glencore International PLC за ціною $ 249,47 / т FOB, що залишилися 60 тис. т - у Cargill за ціною $ 250,4 / т FOB. Термін постачання - 21-31 серпня 2011

Тиск зробили дані про випадання сприятливих опадів в американських штатах Іллінойс, Айова, Огайо та Індіана, що призвело до деякого поліпшення стану посівів кукурудзи та сої. На попередньому тижні на Середньому заході США відчувалася гостра нестача опадів.

Фахівці Rabobank припускають, що в найближчому майбутньому світові ціни на пшеницю будуть нестабільні. Вплив на ринок високої пропозиції дешевого російського зерна буде компенсовано підвищувальний впливом побоювань з приводу погодних ризиків.

Фактором тиску є побоювання з приводу невизначеності перспектив розвитку світової економіки.

За прогнозом фахівців організації France Export Cereales, в 2011/12 МР виробництво мягкозерной пшениці у Франції складе 32-33 млн. т. Раніше цей показник прогнозувався на рівні 37 млн. т.

Негативний вплив на стан посівів справила сильна посуха.

У січні 2011 р. в країні випали всього 56% опадів від норми, у лютому - 58%, березні - 74%, квітні - 65%.

Франція є найбільшим в ЄС виробником пшениці.

За прогнозом Служби моніторингу сільськогосподарських ресурсів ЄС (MARS), недавні дощі привели до поліпшення перспектив врожаю пшениці в Євросоюзі. В результаті, його обсяг досягне 137,03 млн. т. У той же час, це менше виробництва в попередньому сезоні на 1,6%.

Середня врожайність пшениці мягкозерной складе 5,6 т / га, що на 1,1% перевищує середній показник за 5 років. Раніше очікувалося, що врожайність досягне всього 3,5 т / га.

Сприятливі опади випали в Німеччині, Франції та Великобританії. Перспективи врожаю покращилися в Румунії та Польщі.

MARS прогнозує, що у Франції врожайність мягкозерной пшениці знизиться в порівнянні із середнім показником за 5 років на 7,1% до 6,57 т / га. У Німеччині, завдяки недавнім дощам, урожайність досягне 7,52 т / га, що на 0,7% перевищує середній показник за 5 років.

Сильні дощі, що пройшли в останні тижні, негативно позначилися на темпах збиральної кампанії. Однак в останні дні встановилася більш суха погода, що дозволить північноєвропейським аграріям прискорити прибирання.

Погода сприятиме збиральної кампанії у Франції, Німеччині, країнах Бенілюксу та Великобританії. У той же час, дощі будуть заважати її проведення в Польщі та деяких інших країнах.

Очікується, що виробництво кукурудзи в ЄС досягне 61,21 млн. т. Урожайність перевищить середній показник за 5 років на 3,5% і досягне 6,95 т / га.

Урожай ячменю залишиться приблизно на рівні 2010 р., оскільки висока врожайність в Іспанії компенсує її зниження в інших країнах.

http://www.proagro.com.ua/

 


Нравится
Новини зі світу
Останні новини