Китай призупинив експорт пестицидів, а в Україні ціни на них ростуть - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Китай призупинив експорт пестицидів, а в Україні ціни на них ростуть

Китай призупинив експорт пестицидів, а в Україні ціни на них ростуть

Через епідемію коронавируса в Піднебесній обмежено рух транспорту, повністю блоковані деякі міста і частково зупинено виробництво.

Все це матиме вплив на ослаблену торговельною війною, АЧС і пташиним грипом економіку Китаю. А це в свою чергу впливає і на всі інші країни, які мають налагоджені торговельні зв'язки з Піднебесної, в тому числі і на Україну.

Китай - це найбільший виробник пестицидів в світі з часткою до 50% ринку. З поширенням епідемії офіційний Пекін продовжив новорічні канікули на підприємствах і обмежив пересування громадян по країні. Це змістило терміни поставок отрутохімікатів до країн-імпортерів, в число яких входить і Україна.

    «На сьогоднішній день діє заборона на транспортні перевезення і переміщення фізичних осіб, крім того, компанія" Maersk ", гігант контейнерних перевезень, заборонила своїм китайським співробітникам виходити на роботу до кінця лютого, а частина кораблів перенаправила на інші напрямки», - стверджує віце- президент компанії «Хімагромаркетинг» Куфтарков Андрій.

За даними аналітика ринку ЗЗР компанії «Інфоіндустрія» Юлії Терпеневой, з Китаю в Україну надходить більше третини всіх імпортованих отрутохімікатів: «За 2019 рік до України з Китаю було імпортовано 33 тисячі тонн пестицидів, або 34% від загального імпорту».

Читайте также: Китай оголосив про зниження мит на американські товари

Источник: propozitsiya.com


Новини зі світу
Останні новини