Пакистанським аграріям запропонували заробити грошей на зборі шкідника - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Пакистанським аграріям запропонували заробити грошей на зборі шкідника

Пакистанським аграріям запропонували заробити грошей на зборі шкідника

Продовольча і сільськогосподарська організація (ФАО) повідомила, що по обидва боки від індійсько-пакистанського кордону, як і раніше складна ситуація з сараною, де в листопаді 2019 року розпочалося безпрецедентне розмноження третього покоління шкідників. Саранча в даний час поширюється на різні частини Пакистану і введено надзвичайний стан

Мігруючи з однієї частини країни в іншу, сарана знищує будь-яку зустрічається на їхньому шляху зелену рослинність. Департамент захисту рослин Пакистану в боротьбі з шкідником вдається до самих різних заходів.

Боротьба з сараною включає в себе розпорошення пестицидів з землі і з повітря, але, оскільки комахи швидко переміщаються з місця на місце в поєднанні зі сприятливими погодними умовами для розмноження, популяцію складно повністю контролювати. Крім того, незвичайна активність сарани в зимовий період погіршила ситуацію.

Департамент захисту рослин Пакистану вирішив залучити фермерські спільноти, застосовуючи принцип збору сарани за гарантовану оплату на місці.

Так як сарана є багатим джерелом білка, комахи можуть використовуватися в якості важливого інгредієнта в кормах для свійської птиці та тварин. Приватним асоціаціям з виробництва кормів для сільгосптварин, та й самим виробникам тваринницької продукції рекомендовано скуповувати у фермерів зібрану сарану.

Читайте також: Європейська комісія забороняє Румунії та Литві використовувати шкідливі для бджіл пестициди

Джерело: agroxxi.ru


Новини зі світу
Останні новини