В Африці ростуть потужності з виробництва азотних мінеральних добрив - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

В Африці ростуть потужності з виробництва азотних мінеральних добрив

В Африці ростуть потужності з виробництва азотних мінеральних добрив

Можливості для розвитку сектора мінеральних добрив в Африці є у великій кількості. Континент має найбільші поклади фосфатів на Землі, і багато африканських країн мають сировинні ресурси (природний газ) для виробництва аміачних продуктів.

У 2019 населення континенту перевищило 1,32 мільярда чоловік. Очікується, що при нинішніх темпах зростання в 2,5%, населення збільшиться майже вдвічі - до 2,5 млрд чоловік до 2050 року.

Африка стикається з деякими проблемами; такими як погана інфраструктура, відсутність технічних знань і високі транспортні витрати. Споживання NPK в Африці становить майже 8 мільйонів тонн, або приблизно 17 кг на гектар. Експерти вважають, що ця цифра виросте, завдяки технічним знанням і доступності сільськогосподарських кредитів.
Ключем до економічного виробництва азотних добрив є наявність великого джерела недорогого природного газу. Єгипет, з його недавнім відкриттям «офшорного» газового родовища, під назвою Зохра - є провідним виробником азотних мінеральних добрив, з 17-ю місцевими заводами і важливим споживачем в родючій долині дельти Нілу. Родовище розташоване біля берегів Єгипту. Воно було виявлено італійською компанією. Родовище Зохра потенційно містить до 30 трлн кубічних футів (850 млрд м³) геологічних запасів газу на площі близько 100 кв. км. Що за кількістю енергії приблизно відповідає 5,5 млрд барелів нафти.

Аміачна фабрика KIMA 2, що належить Egyptian Chemical Industries Co., почала виробництво в травні 2019 року. Завод вартістю $ 685 млн розташований поруч з заводом Асуан у Верхньому Єгипті. Розширене виробництво здатне виробляти 400 тисяч тонн в рік аміаку і 530 тисяч тонн в рік карбаміду. Це майже вдвічі перевищує даний виробництво, яке оцінюється приблизно в 700 тисяч тонн в рік азотних продуктів.

Читайте також: Урожай сої в Бразилії може досягти рекордних 124,2 млн. тонн

Джерело: expert-agro.com


Новини зі світу
Останні новини