Бразилія прискорює імпорт пшениці до рекордних показників - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Бразилія прискорює імпорт пшениці до рекордних показників

Бразилія прискорює імпорт пшениці до рекордних показників

Бразилія за останні два місяці 2020р. імпортує пшеницю в прискореному темпі. Серйозне скорочення внутрішньої пропозиції змушує йти на це, незважаючи навіть на ослаблення курсу національної валюти щодо долара США. 

Так, за квітень, за даними департаменту зовнішньої торгівлі Мінсільгоспу Бразилії (Secex), в країну надійшло 748,2 млн. nонн імпортної пшениці, що на 13,4% більше, ніж в березні і на 20,9% більше, ніж в квітні 2019 року.

За 4 місяці 2020 р. Бразилія, за даними агентства Abitrigo, імпортувала 2,574 млн. Тонн пшениці, що на 3% більше, ніж за аналогічний період минулого року і значно більше, ніж за аналогічний період попередніх, як мінімум, 7 років.

У зв'язку з постійно зростаючим внутрішнім споживанням пшениці, перш за все продовольчим, підсумковий імпорт 2020р. очікується, за розрахунками агентства Conab, рекордним - 7,3 млн. тонн.

Раніше повідомлялося, що Мінсільгосп Бразилії опрацьовує можливості скасування імпортного мита для всіх країн-постачальників. Зараз такою можливістю користуються тільки країни, що входять в латиноамериканський торговий блок Mercosur.

Читайте також:  Бразилія може вже в травні почати імпорт кукурудзи

Джерело: zol.ru


Новини зі світу
Останні новини