Європол вилучив нелегальних пестицидів на € 90 млн - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Європол вилучив нелегальних пестицидів на € 90 млн

Європол вилучив нелегальних пестицидів на € 90 млн

Європол в рамках спецоперації вилучила рекордну кількість нелегальних пестицидів, їх вартість може становити до € 94 млн.

Про це пише «Європейська правда».

В рамках глобальної спецоперації Silver Axe, яка відбулася 13 січня- 25 квітня, вилучили 1 346 т нелегальних пестицидів. Це майже вдвічі більше, ніж в минулому році.

«Цієї кількості достатньо, щоб обробити велику площу, ніж всі сільськогосподарські землі Німеччини - близько половини її території, і близько 75% сільськогосподарських земель Франції», - наголошується в повідомленні.

В операції брали участь 32 країни - 26 членів ЄС та інші, в тому числі Україна.
Читати по темі: ЗЗР: Закупити, Заощадити, Розподілити

В рамках операції правоохоронці провели перевірку близько 3 тис. Т пестицидів. В результаті вилучили 1 346 т контрафактних пестицидів, їх вартість оцінюється орієнтовно в € 94 млн.

«Відкрили 260 розслідувань, двох причетних до порушень затримали. 8 розслідувань ще тривають - у Бельгії, Франції, Німеччини, Польщі, Словенії та Швейцарії », - вказується у виданні.

Згідно з повідомленням, контрафактні пестициди можуть займати 10-14% європейського ринку. Серед них - підробки продукції інших підприємств і продукція з забороненими речовинами, незаконно ввезена продукція.

Це питання не тільки інтересу компаній, чия продукція підробляється, але і загроза для здоров'я людей і навколишнього середовища, оскільки нелегальні пестициди не проходять контролю безпеки.

Нагадаємо, що випали дощі в Україні виявилися вкрай сприятливими для посівів сільгоспкультур, оскільки дозволили наситити грунт вологою належним чином. Кількість опадів в західному, північному, центральному та північно-східному регіонах країни було досить високим, при цьому на півдні України продовжує відзначатися гострий дефіцит грунтової вологи.

Читайте також: Велика плутанина з дікамба стала великою проблемою фермерів в США

Джерело: latifundist.com


Новини зі світу
Останні новини