Індія йде на рекорд у виробництві рису - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Індія йде на рекорд у виробництві рису

Індія йде на рекорд у виробництві рису

Уряд Індії підвищує закупівельну ціну на рис на 2,9% на 2020/21 МР, що мотивує індійських фермерів збільшувати виробництво рису. У зв'язку з розширенням посівних площ виробництво рису в Індії може побити рекорд.

Збільшення обсягів виробництва найбільшого в світі експортера рису може знизити внутрішні ціни і підвищити конкурентоспроможність експорту. Це також знизить поставки з боку конкурентів з Таїланду і В'єтнаму. Ситуація може змусити державні агентства Індії збільшити закупівлі у фермерів, навіть незважаючи на збільшення запасів.

«Фермери зацікавлені в рисі. Вони можуть розширити область виробництва завдяки державній підтримці. У новому маркетинговому році ми можемо зробити до 120 млн т », - сказав президент Індійської асоціації експортерів рису Б.В. Крішна Рао.

Ще один рекордний урожай може послабити внутрішні ціни і змусити державну Продовольчу корпорацію Індії закуповувати майже половину продукції у фермерів, сказав Рао.

На думку віце-президента компанії Olam India, що спеціалізується на виробництві рису, Нітін Гупти, хороші мусонні дощі і зростаючий експорт спонукають індійських фермерів вирощувати більше рису.

Ціни на рис у Таїланді і В'єтнамі, другому і третьому за величиною експортерові зерна відповідно, досягли багаторічних максимумів в цьому році через обмеження поставок. За словами Гупти, на відміну від своїх конкурентів, Індія має величезний профіцит на експорт і в новому сезоні він збільшиться.

Читайте також:   Бразилія може зібрати кращий урожай пшениці за 4 сезони

Джерело: AgroPortal


Новини зі світу
Останні новини