У світі очікується рекордне виробництво зерна - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

У світі очікується рекордне виробництво зерна

У світі очікується рекордне виробництво зерна

   Відповідно до  липневого прогнозу IGC виробництво зернових у світі складе 2,225 млрд т, що буде на 49 млн т більше торішнього рекордного показника.

   Міжнародна рада по зерну (IGC) випустила свій прогноз світового виробництва зерна на 2020/21 маркетинговий рік в якому скоротила прогноз виробництва на 13 млн т, зважаючи на зниження виробництва кукурудзи і пшениці в США, а також пшениці в ЄС і Росії і зберігши при цьому прогноз світового споживання без змін у порівнянні з минулим місяцем. Прогноз світових кінцевих запасів знижено на 10 млн т до 625 млн т, що все одно буде на 6 млн т перевищувати кінцеві запаси 2019/20 МР.

   Згідно липневого прогнозу IGC виробництво зернових у світі складе 2,225 млрд т, що буде на 49 млн т більше торішнього рекордного показника. Прогноз виробництва пшениці знижено порівняно з червневою оцінкою на 6 млн т до 762 млн т, що відповідає рівню минулого року, а кукурудзи на 5 млн т до 1164 млн т, що на 48,9 млн т більше ніж торік.

   Прогноз світового споживання зерна залишився без змін в порівнянні з червневим прогнозом на рівні 2,218 млрд. т в порівнянні з 2,218 млрд. т в минулому сезоні.

   Варто відзначити, що прогноз споживання кукурудзи знижений в порівнянні з червневою оцінкою на 1 млн т до 1,176 млрд. т, але буде на 3,1% перевищувати торішній показник, що знизить прогноз світових кінцевих запасів кукурудзи до 288 млн. т - це на 4% менше ніж торік і буде на мінімально рівні за останні 7 років.

Читайте также: ЄС скасував імпортне мито на зерно через різке зростання цін на кукурудзу

Источник: tripoli.land


Новини зі світу
Останні новини