У Великобританії томатоводов закликали здавати листя з борошнистою росою - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

У Великобританії томатоводов закликали здавати листя з борошнистою росою

У Великобританії томатоводов закликали здавати листя з борошнистою росою

Борошниста роса - основна причина застосування фунгіцидів британськими виробниками помідорів

Аспірант Інституту досліджень сільськогосподарських культур Анастасія Соколіді звернулася до виробників томатів по всій Великобританії з проханням надіслати листи, заражені борошнистою росою.

Це необхідно для розробки інструменту для виявлення та ідентифікації грибних хвороб в теплиці - до того, як вони візьмуть гору.

За словами Анастасії Соколіді, система в кінцевому підсумку допоможе виробникам вирішити, коли і який тип фунгіциду слід розпорошувати.

«Я працюю над створенням аналізу на основі ДНК, який дозволить визначити, який тип справжньої борошнистої роси присутній, якщо вона взагалі є. Ця технологія буде використовуватися в поєднанні з пробоотборником суперечка, який дозволить проводити раннє виявлення до зараження рослини. Крім того, аналіз на основі ДНК, розроблений в рамках цього проекту, може також використовуватися для аналізу проб в лабораторії або в поєднанні з іншими пробовідбірниками як інструмент швидкої діагностики », - сказала вона.

Проект, у співпраці з Університетом Уорика, спрямований на розробку ДНК-тесту для виявлення спор в повітрі від декількох патогенних мікроорганізмів, включаючи два британських штаму борошнистої роси томатів, Pseudoidium neolycopersici і Leveillula taurica.

Соколіді пояснює, що томатна борошниста роса - одна з основних причин, по якій виробники помідорів застосовували фунгіцид на своїх культурах в Великобританії.

«До кінця проекту ми сподіваємося, що зможемо краще виявляти і контролювати поширення грибних патогенів томатів в галузі», - сказала експерт.

Виробників томатів просять надіслати листи зі значною кількістю борошнистої роси, а натомість вони отримають інформацію про те, який це вид борошнистої роси.

«Мені потрібно знати, з якого регіону Великобританії були зібрані листя. Це дозволить мені зрозуміти, чи є аналіз специфічним для різних видів борошнистої роси в Великобританії і наскільки чутливим є аналіз », - уклала експерт.

Читайте також: США стали світовим лідером біотехнологічного рослинництва

Джерело: agroxxi.ru


Новини зі світу
Останні новини