Експерти знизили прогноз світового виробництва кукурудзи за рахунок України, США та ЄС - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Експерти знизили прогноз світового виробництва кукурудзи за рахунок України, США та ЄС

Експерти знизили прогноз світового виробництва кукурудзи за рахунок України, США та ЄС

Прогноз по світовому виробництву зерна в 2020 році знижено на 25 млн т (0,9%) в порівнянні з попереднім прогнозом в липні. Проте очікуваний обсяг світового виробництва зерна становить 2 765 млн т, що на 58 млн т вище за відповідний показник 2019 р є рекордним рівнем.

Скорочення прогнозованого виробництва в цьому місяці пов'язано зі зниженням прогнозу по світовому виробництву фуражного зерна, яке в даний час складає 1 496 млн т - на 23,5 млн т менше липневого показника.

«Зниження в першу чергу пов'язано з переглядом у бік пониження (на 26,3 млн т) прогнозу виробництва кукурудзи в США, де посівні площі виявилися меншими, ніж очікувалося, незважаючи на збільшення в порівнянні з минулим роком, а шкоди сільгоспкультурам на Середньому Заході в внаслідок урагану привів до зниження врожайності і погіршення видів на урожай », - відзначили в FAO.

В цілому ж очікується, що врожай буде вище, ніж в минулому році, а обсяг виробництва в країні складе 380 млн т, що на 10% вище за рівень 2019 року.

Крім того, були знижені прогнози виробництва в Європейському Союзі (ЄС) і України, де причиною погіршення видів на урожай стали несприятливі погодні умови, і в Індонезії, де відповідно до недавно опублікованими офіційними статистичними даними були скориговані в бік зниження ретроспективні розрахункові показники виробництва і прогноз на 2020 рік.

«Ці скорочення більш ніж компенсували скориговані в бік підвищення прогнози по виробництву кукурудзи в Аргентині і Бразилії, де очікуються рекордно високі врожаї. Прогнозований обсяг світового виробництва ячменю в 2020 році був знижений на 1,2 млн т і тепер становить 154,2 млн т; це зміна пояснюється погіршенням видів на урожай в ЄС », - вказується в звіті.

Читайте також: У зв'язку з дефіцитом ріпаку країни ЄС збільшують переробку сої

Джерело: latifundist.com


Новини зі світу
Останні новини