ФАО знизила прогноз світового виробництва зернових - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

ФАО знизила прогноз світового виробництва зернових

ФАО знизила прогноз світового виробництва зернових

   Прогноз зі світового виробництва зерна в 2020 році знижено на 25 млн т (0,9%) в порівнянні з попереднім прогнозом в липні. Проте очікуваний обсяг світового виробництва зерна становить 2765 млн т, що на 58 млн т вище за відповідний показник 2019 року є рекордним. Про це свідчать дані прогнозу Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО).

 «Скорочення прогнозованого виробництва в цьому місяці пов'язано зі зниженням прогнозу по світовому виробництву фуражного зерна, яке наразі складає 1496 млн т — на 23,5 млн т менше липневого показника», — йдеться в повідомленні.

   Слід додати, що зниження в першу чергу пов'язано з переглядом у бік пониження (на 26,3 млн т) прогнозу виробництва кукурудзи в США, де посівні площі виявилися меншими, ніж очікувалося, незважаючи на збільшення в порівнянні з минулим роком. В цілому ж очікується, що врожай буде вищим, ніж минулого року, а обсяг виробництва в країні складе 380 млн т, що на 10% більше за рівень 2019 року.

   «Також були знижені прогнози виробництва в Європейському Союзі і Україні, де причиною зниження урожаю стали несприятливі погодні умови. Ці скорочення більш ніж компенсували скориговані в бік підвищення прогнози із виробництва кукурудзи в Аргентині й Бразилії, де очікуються рекордно високі врожаї», — додають експерти.

   Так, прогнозований обсяг світового виробництва ячменю в 2020 році був знижений на 1,2 млн т і тепер становить 154,2 млн т — ця зміна пояснюється погіршенням прогнозів на урожай в ЄС. За прогнозами фахівців, світове виробництво пшениці знизиться на 1,4 млн т в порівнянні з липневим показником, і тепер прогнозований обсяг виробництва в поточному році становить 760,1 млн т, що трохи нижче в порівнянні з досить високим рівнем 2019 року.

Читайте також: Експерти знизили прогноз світового виробництва кукурудзи за рахунок України, США та ЄС

Джерело: tripoli.land


Новини зі світу
Останні новини