Борошномельні підприємства Бразилії проти продажу аргентинської ГМО-пшениці на своєму ринку - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Борошномельні підприємства Бразилії проти продажу аргентинської ГМО-пшениці на своєму ринку

Борошномельні підприємства Бразилії проти продажу аргентинської ГМО-пшениці на своєму ринку

Бразильська асоціація борошномелів пшениці Abitrigo виступає проти затвердження продуктів з генетично модифікованої пшениці для продажу в Бразилії, заявляючи, що це зробить імпорт зернових більш дорогим і вплине на ціни на внутрішньому ринку

Заява була зроблена після того, як влада Аргентини схвалили нову генетично модифіковану пшеницю, яка може протистояти посухи і переносити гербіцид глюфосинат натрію, пише Reuters.

Аргентина є основним постачальником пшениці в Бразилію, на її частку припадає близько 60% бразильського імпорту. Ще 10% надходить з інших країн, в той час як власне внутрішнє виробництво Бразилії обслуговує 30% ринку, за словами Асоціації борошномелів.

Генетично модифіковане насіння пшениці Аргентини називаються HB4 і були розроблені Bioceres і французької Florimond Desprez.

Джерело в Bioceres повідомив, не вдаючись у подробиці що компанія запланувала серію зустрічей з директорами Abitrigo, щоб розібратися в їх сумнівах і побоюваннях.

Уряд Бразилії не відповіло Reuters на електронні листи і телефонні дзвінки, що стосуються процесу затвердження продажу та імпорту ГМО-пшениці.

Abitrigo коментує, що близько 30 років ГМО пшениця аналізувалася міжнародній науковій спільноті, а також урядами і групами споживачів в Канаді, США, Австралії та ЄС, де споживання пшениці на душу населення в два рази вище, ніж в Бразилії. І ГМО-пшениця не має очевидних переваг для людей

Читайте також: Перший в світі комерційний сорт ГМО-пшениці отримав схвалення

Джерело: agroxxi.ru


Новини зі світу
Останні новини