Електрохімічний прополка з'явиться в Європі з наступного року - Агропортал

Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня

Електрохімічний прополка з'явиться в Європі з наступного року

Електрохімічний прополка з'явиться в Європі з наступного року

Німецький стартап Crop.zone, який просуває інноваційні електрофізіческіеспособи боротьби з бур'янами вступив в стратегічне партнерство з GSI GmbH, загальним посівним фондом Ахенского університету і торгово-промислової палати м Ахен. Отримав грант RWTH і фінансування для виходу на сільськогосподарські ринки Бельгії, Нідерландів, Швейцарії та Німеччини.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на futurefarming.com.

Технологія полягає в наступному: трактор з навішеній спереду системою обприскування кропить рослини розчином, який проводить електричний струм. Потім оброблені рослини отримують електричний розряд. За словами винахідників, новий метод забезпечує менше споживання енергії, ніж інші методи контролю.

«Ми раді, що знайшли стратегічних партнерів, які допомагають нам впроваджувати новітні технології і виводити їх на ринок.

Інвестиції GSI і підтримка RWTH будуть використані для розширення нашого патентного портфеля і вкладені в наступні дослідження і розробки », - сказав Дірк Ванденхіртц, генеральний директор Crop.Zone. Після тестування комерційний продукт буде використаний для перших користувачів з Бенілюксу та Німеччини протягом 2021 року.

Читайте також: В Європі комерційно вирощені бджоли забезпечують стійку і ефективну біологічний захист культур

Джерело: propozitsiya.com


Новини зі світу
Останні новини