Хортус Украина
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
На Кубані запустили виробництво першого в РФ біовина

На Кубані запустили виробництво першого в РФ біовина

Перше в Росії біовино запустили у виробництво на Кубані. Піонером екологічно чистого виноградарства виступила "Фанагорія" - один з лідерів винної галузі краю.

Як повідомили кореспонденту ІА "Казах-Зерно" в прес-службі адміністрації краю, янтарна гроно, з якої роблять біовино, з моменту своєї посадки не обробляється хімією від хвороб і шкідників. З ними борються природні захисники ягоди - бактерії і комахи.

Своє вино під промовистою назвою "БіоЛогік" Фанагорійци зробили з білого винограду рідкісного для Кубані сорту "Соляріс" - ця лоза родом з Німеччини. Під «біологічні» виноградники відвели 17 гектарів. Зовсім небагато, враховуючи загальну площу Фанагорійський "бурштинових садів" - понад тисячу гектарів.

Поки на підприємстві випустили зовсім невелику партію біовина - всього 20 тисяч пляшок, воно вже встигло завоювати визнання за кордоном - в Італії.

"БіоЛогік" - перше не тільки на Кубані, а й у Росії біологічне вино. Його вже визнали італійські сомельє.

"Перший млинець не вийшов грудкою, - говорить директор" Фанагорії "Петро Романишин. -" БіоЛогік "- гідне вино. Воно не потребує тривалої витримці, як деякі дорогі вина, головна його фішка - в природній чистоті. Адже при обробці винограду не використовуються хімічні речовини ".

Виробники обіцяють, що якщо цінителям "БіоЛогік" прийдеться до смаку, на підприємстві приступлять до випуску вже червоного сухого біовина. Причому важливо, що кубанське біовино, як обіцяють, залишиться доступним масовому споживачеві за ціною. І "Фанагорія" вже готується поставляти новий "напій Богів" в багато регіонів Росії.


Нравится
Новини зі світу
Останні новини