Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
Уряд РФ затвердив імпортні тарифні квоти на м'ясо в 2012 р.

Уряд РФ затвердив імпортні тарифні квоти на м'ясо в 2012 р. Квоти на імпорт м'яса птиці і свинини знизяться, на імпорт яловичини залишаться без змін у порівнянні з 2011 р. Квота на курячий фарш вперше буде виділена в окрему позицію. Відповідна постанова уряду була підписана 27 липня 2011

Згідно з постановою, квоти на імпорт м'яса великої рогатої худоби пропонується встановити на наступному рівні: свіжого і охолодженого - 30 тис. т, замороженого - 530 тис. т. Цей показник відповідає обсягам, передбаченим на 2011 р.

Квота на імпорт свинини знижена до 320 тис. т проти 472,1 тис. т цього року. Квота на свинячий тримминг (обрізки) збільшено на 2,1 тис. т - до 30 тис. т.

Квота на імпорт м'яса птиці (крім м'яса механічної обвалки) на 2012 р. передбачена в обсязі 250 тис. т проти 350 тис. т на цей рік. Але на майбутній рік вперше в окрему позицію виділено так зване м'ясо птиці механічної обвалки (фарш), квота на який складе 80 тис. т.

Проект постанови про квоти на м'ясо на 2012 р. в уряд вніс Мінекономрозвитку минулого тижня. 22 липня ц.р. прем'єр В. Путін заявив, що підтримує такий рівень квот, але уряд може їх переглянути, коли в повному обсязі буде досягнуто угоду про вступ Росії до СОТ.

http://www.proagro.com.ua/

 


Нравится
Новини зі світу
Останні новини