Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

Пшениця дорожчає на світових ринках третій день поспіль

Пшениця дорожчає на світових ринках третій день поспіль

Ф'ючерсні контракти на пшеницю продовжують дорожчати на світових товарних ринках вже третій день поспіль, перекриваючи всі колишні втрати. Основною причиною цього є побоювання про можливе скорочення врожаїв в США, в порівнянні з колишніми прогнозами експертів. Кукурудза сьогодні здала свої позиції на біржах.

Пшениця на грудневу поставки на Чиказькій Товарній Біржі піднялася в ціні до кінця торгів цього тижня на 0,2%, до позначки 7,47 доларів за бушель. Таким чином, було перекрито попереднє зниження котирувань на 0,8%. За минулий рік вартість даної сільгоспкультури на світових ринках піднялася на 21%.

Фермери Північної Дакоти можуть в поточному сезоні зібрати врожай твердої червонозерних пшениці з меншої площі, ніж у 2010 році. До такого висновку прийшли фахівці Ради з якості Зерна в результаті щорічного туру зі збору даних про сельхозурожаях в Штатах. Урожайність в середньому складе 42,1 бушеля з акра.

У минулому році цей показник в Північній Дакоті дорівнював 46,3 бушеля з акра.

Кукурудза на грудневу поставки 29 липня впала на торгах у Чикаго на 0,9%, до позначки 6,8525 долара за бушель. Вартість ф'ючерсів на дану культуру для листопадової поставки змінилася досить незначно і до кінця торгів зафіксована на рівні 13,79 доларів за бушель, пише ІА "Казах-Зерно".

http://www.newsland.ru/


Нравится
Новини зі світу
Останні новини