Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

МЗС: Китай не набуває земельних ділянок в Африці

МЗС: Китай не набуває земельних ділянок в Африці

Вислови деяких чиновників країн Заходу про те, що Китай придбав велику кількість земельних ділянок в Африці, і це посилює голод в районі Африканського рогу, не мають під собою ніяких підстав, заявив представник МЗС КНР Ма Чжаосюй.

Китайський уряд незмінно виступає за забезпечення зерном країни за рахунок власних сил, ніколи не мало наміру закуповувати земельні ділянки за кордоном. За словами Ма Чжаосюй, Китай, виходячи зі своїх можливостей, надає країнам Африки зерно у вигляді допомоги і надає їм підтримку у розвитку землеробства.

Нещодавно Китай вирішив надати постраждалим від серйозної посухи країнам Африканського рогу строкову продовольчу допомогу вартістю в 90 млн. юанів (близько 13,97 млн. дол США). Крім того, Китай створив в Африці 10 сільськогосподарських показових центрів і відправив туди приблизно 1000 агрономів і техніків для надання допомоги у вирішенні проблем продовольчої безпеки, що зустріло схвалення з боку африканських країн.

Китайський дипломат зазначив, що забезпечення продовольчої безпеки в Африці - спільне завдання, що стоїть перед світовою спільнотою. Ми сподіваємося, що зацікавлені країни своїми практичними діями внесуть внесок у справу боротьби з голодом і довгострокового вирішення питання продовольчої безпеки в країнах Африканського рогу, підкреслив Ма Чжаосюй.

Як раніше повідомляло ІА «Казах-Зерно», незважаючи на серйозну посуху в 2010 році, сукупний обсяг виробництва зернових Китаю склав 546,41 млн. тонн і зріс на 2,9 відсотка проти рівня 2009 року (483,4 млн. тонн в 2009 році).

Нагадаємо, що в 2010 році посуха сильно вдарила по районах вирощування озимої пшениці в Китаї. З бюджету країни були виділені 1,96 млрд. дол США на боротьбу з посухою.

Зазначимо, що за даними державної адміністрації Китаю, запаси пшениці в країні перевищили річний обсяг споживання. «В даний час співвідношення запасів зерна до обсягу споживання досягло в Китаї 40%, що значно вище загальноприйнятих нормальних показників (17-18%). Зокрема, запаси пшениці становлять 100 млн. тонн, що практично дорівнює річному обсягу її збору », - заявив раніше журналістам голова Державного комітету у справах розвитку і реформ КНР Чжан Пін.

http://www.newsland.ru/


Нравится
Новини зі світу
Останні новини