Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

Бразилія може зібрати рекордний урожай кави

Бразилія може зібрати рекордний урожай кави

Врожай кави в Бразилії, світового лідера з виробництва даного продукту, може досягти рекордних розмірів у наступному сезоні. Гарна погода буде лише вподобу аграріям у їх наміри.

Ймовірність багатого врожаю в наступному сезоні урожайному дуже велика, відзначили агрономи. Дощі в цьому році повинні повернутися, як і очікується в нормі до вересня.

Виробництво в Південноамериканському державі в поточному році скоротиться до 43,5 млн. мішків в порівнянні з 48,1 млн. мішків, зібраних в 2010 році. Кавові дерева зараз вступили в ту фазу дворічного циклу, коли їх врожайність знижується. Посушлива погода в цьому місяці сприятливо відіб'ється на цвітінні рослин в другій половин вересня.

Синоптики не прогнозують дощів для штатів Сан-Паулу і Мінас-Жерайс найближчим часом. У цілому умови будуть залишатися нормальними для продовження збиральних робіт врожаю цього сезону.

Хоча в багатьох країнах урожайний сезон 2011-12 починається в жовтні, в Бразилії все вже в самому розпалі, пише ІА "Казах-Зерно".

Порядку 65% врожаю кави цього сезону вже зібрано в Сан-Паулу і Мінас-Жерайс, а тим часом у Парані польові роботи завершені вже на 70%. Це може привести до зниження продуктивності, оскільки, таким чином, буде вимагатися більше зерен для наповнення 60-кілограмових мішків.


Нравится
Новини зі світу
Останні новини