Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
Земляні жучки - нова альтернатива гербіцидів

Земляні жучки - нова альтернатива гербіцидів

В ході недавніх досліджень профінансованих Радою Біотехнології та біологічні науки та Національним Інститутом Сільськогосподарських Досліджень (INRA) у Франції, було виявлено, що земляні жучки зменшують кількість насіння бур'янів у грунті. Бур'яни, як відомо, скорочують урожай злаків, і ці відомості підтримують необхідність збереження біологічного різноманіття орної землі, так як воно служать як гербіцидів, контролюючих ріст бур'янів і зміцнювальних продовольчу безпеку.

Це дослідження підтверджує давно визнане переконання вчених про те, що різновиди земляних жучків грають важливу роль в управлінні бур'янами. Доктор Девід Боем (David Bohan), який керував дослідженням, повідомив що "хижацьке винищення насіння бур'янів жучками природного походження на орних землях несе величезну користь, зменшуючи тим самим кількість бур'янів у полях і потенційно покращуючи сільськогосподарську продуктивність".

В аналізі, який буде опубліковано в серпневому випуску журналу "Journal of Applied Ecology", використовувалися дані з 257 умовно керованих полів всій Великобританії з метою визначити вплив, який чиниться земляними жучками на кількість насіння бур'яну в грунті, в якій ростуть такі культури як цукровий буряк, маїс, весняні і зимові насіння олійних культур.

Дослідники виявили, що кількість бур'янів трави скоротилася більше, ніж інших видів бур'янів, що дуже важливо, оскільки на багатьох фермах Великобританії бур'яни трави є серйозною проблемою. Деякі з їхніх видів надзвичайно стійкі до гербіцидів і чинять сильний вплив на продуктивність, так як вони конкурують з посівами за ресурси, що і призводить до більш низьких врожаїв. Політика скорочення використання гербіцидів може привести до появи більшої кількості бур'янів у полях, так що альтернативи гербіцидів мають потенціал для значного впливу.

Земляні жучки, виявляється, їдять значну частку насіння бур'яну, які б в іншому випадку могли потрапити в грунт. За умови правильного управління, земляні жучки могли б бути використані в якості заміни деяких видів застосовуваних гербіцидів і значно зменшити популяції бур'яну. Метод "банку жучків", який передбачає виділення окремої області поля як дикої середовища проживання для комах, вже підтриманий організаціями Охорони Навколишнього середовища і є придатним для фермерів.

Професор Дуглас Келл (Douglas Kell), голова Ради Біотехнології та біологічні науки сказав наступне: "У нас є завдання - зуміти прогодувати 9000000000 людей до 2050 року і, щоб зробити це, ми повинні зайнятися дослідженням зараз, що покладе початок поліпшень якості та збільшення кількості врожаю, а також сталого розвитку землеробства в подальшому.

Вивчаючи цілі біологічні системи як, наприклад, сільськогосподарські екосистеми ми можемо визначити різні внески, зроблені іншими аспектами системи, включаючи цих жучків. Цей проект показує, що баланс сільськогосподарських екосистем може бути життєво важливим у забезпеченні стабільного розвитку землеробства в майбутньому. Це також показує чіткий взаємозв'язок між біологічним розмаїттям та продовольчою безпекою ".

http://www.newsland.ru/

 


Нравится
Новини зі світу
Останні новини