Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

У Білорусі ціни на цукор до початку збору нового врожаю цукрових буряків підніматися не будуть

Ціни на цукор в Білорусі до початку збору нового врожаю цукрових буряків підніматися не будуть. Про це 29 липня 2011 р. на прес-конференції в Мінську повідомив голова концерну "Белгоспищепром" І. Данченко, пише ІА "БелаПАН".

Він нагадав, що цукрові буряки в Білорусі починають прибирати на початку вересня, а заводи переробляють її з початку вересня до кінця грудня. "Ціни на цукор будуть залежати від нового врожаю, від ціни, яка буде встановлена ​​для держзамовлення", - сказав І. Данченко. При цьому він не виключив, що ціни будуть вище торішніх. Орієнтовна ціна на цукровий буряк, за словами І. Данченко, складе 35 євро / т проти приблизно 30 євро / т в минулому році.

Глава концерну відзначив, що в умовах роботи в Митний союз і Єдиному економічному просторі диспаритет цін на цукор та іншу продукцію буде вирівнюватися. Цього року в Росії очікується великий врожай цукрового буряка, що може призвести навіть до зниження цін на цукор. "Ми будемо орієнтуватися на російський ринок, і, можливо, паритет буде досягнутий за умов зниження цін в Росії", - припустив він.

Голова концерну повідомив, що у зв'язку з ажіотажним попитом на цукор, який спостерігається в цьому році в Білорусі, на внутрішньому ринку буде реалізовано на 100 тис. т продукції більше, ніж торік. Ресурсів цукру, запевнив він, вистачить для насичення ринку навіть при підвищеному попиті.

"Ми могли б цей цукор продати на експорт та отримати валюту. За підрахунками фахівців, через ажіотаж на цукор підприємства недоотримали близько $ 90 млн. валютної виручки", - зауважив він.

Глава концерну повідомив, що в 2011 р. обсяг продажів цукру на одну людину в Україні склав 50 кг. Для порівняння, в Китаї обсяг споживання цукру становить 10-12 кг, у Європі - 35-36 кг.

http://www.proagro.com.ua/

 


Нравится
Новини зі світу
Останні новини