Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

Японія значно зменшить імпорт кукурудзи в зв'язку зі зниженням попиту на яловичину

Експерти припускають, що Японія може імпортувати найменший обсяг кукурудзи за чверть століття, що пов'язано з виявленням в м'ясі підвищеного рівня радіації і зниженням попиту на японську тваринницьку продукцію.

Президент компанії Continental Rice Corp. Нобуюкі Чино прогнозує, що в 2011 р. імпорт кукурудзи в країну скоротиться в порівнянні з попереднім роком на 5% до 15,4 млн. т.

Глава дослідницького відділу Norinchukin Research Institute Co. Тецуро Шиміцу повідомив, що в перші 5 місяців 2011 р. імпорт до Японії яловичини зріс у порівнянні з аналогічним періодом попереднього року на 11%; за його прогнозом, темпи поставок будуть високим і в другій половині року.

Криза в тваринництві країни розпочався після того, як у м'ясі, продається населенню, був зафіксований підвищений рівень радіації, оскільки тваринам скармливалось сіно, заражене внаслідок аварії на атомній електростанції.

Зменшення поставок кукурудзи до Японії лише в незначній мірі відіб'ється на світовій торгівлі. Мінсільгосп США прогнозує, що її обсяг зросте в 2011/12 МР на 5,3% до 94,9 млн. т.

У січні-травні п.р. Японія зменшила закупівлю кукурудзи на світовому ринку на 4,5% до 6,47 млн. т. При цьому імпорт фуражної кукурудзи скоротився на 8,2% до 4,05 млн. т.

За останні 12 місяців кукурудза подорожчала на світовому ринку вдвічі, що пов'язано зі зниженням рівня запасів.

Як повідомляла компанія "Проагро", уряд Японії прийняв рішення викупити всю яловичину з підвищеним вмістом радіоактивного цезію. Продукція буде спалена.

Віце-міністр Міністерства сільського і лісового господарства та рибальства країни Нобутака Цуцуї заявив, що відомство розглядає можливість поширення перевірок худоби на предмет підвищеної радіоактивності на худобу, вирощений в цілому ряді префектур. На поточний момент перевіряються тварини, раніше транспортуватися з префектури Фукусіма.

Нещодавно радіоактивна яловичина була виявлена ​​в префектурі Тотторі. Адміністрація регіону повідомляє про те, що джерелом зараження стала рисова солома, поставлена ​​з префектури Міягі, яка межує з префектурою Фукуісіма.

Як відомо, в Фукусіма знаходиться атомна електростанція, яка сильно постраждала в березні ц.р. в результаті землетрусу, наслідком чого стало підвищення радіаційного фону в її околицях.

Радіоактивна яловичина була виявлена ​​трохи раніше в липні ц.р.. Її джерелом стали тварини, поставлені з підприємства міста Мінамісома, який знаходиться недалеко від атомної електростанції.

Радіоактивна рисова солома була виявлена ​​також в префектурах Івате і Міягі.

Як стало відомо в ході проведеного розслідування, понад 1300 голів ВРХ, які споживали радіоактивну солому, були поставлені з 10 префектур в інші регіони. Таким чином, заражена продукція не потрапила лише в одну префектуру - Окінаву.

http://www.proagro.com.ua/

 


Нравится
Новини зі світу
Останні новини