Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

Росія взяла курс на самозабезпечення м'ясом

Росія взяла курс на самозабезпечення м'ясом

Сілмар МЮЛЛЕР, кореспондент телеканалу Band: Заява російського уряду про намір скоротити в 2012 році квоту на експорт свинини на 32% і курятини - на 28% може серйозно позначитися на Бразилії. Адже Росія - основний ринок для бразильського м'яса, у тому числі і яловичини.

Ця заява була зроблена момент припинення імпорту бразильського м'яса до Росії. Є обіцянки, що експорт відновитися, проте до теперішнього часу ніяких підтверджень цього немає.
Можливо, ця заява є всього лише ще одним інструментом для того, щоб виторгувати собі вступ до Світової організації торгівлі. Або у них дійсно є можливість дозволити собі таке масштабне скорочення імпорту продукту, якого в їхній країні недостатньо.

Крім цього, наступного року в країні відбудуться вибори. Тому зараз не час для бравади, яка може викликати недостачу м'яса на столі громадян, у той час як нинішнім лідерам потрібно гарантувати собі голоси виборців.

До того ж у Росії дійсно є плани по скороченню залежності від імпортованого м'яса.

Існують конкретні проекти по поліпшенню і розширенню внутрішнього виробництва, особливо свинини та курятини. З яловичиною однак справа йде інакше. Тут Росія ще дуже далека від самозабезпечення і своїми силами їй не обійтися. Тому в цьому відношенні Бразилії практично нема про що турбуватися.

Але в тому, що стосується свинини та курятини, при таких сумнівах краще почати думати про відкриття альтернативних ринків.

http://www.newsland.ru/

 


Нравится
Новини зі світу
Останні новини