Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

Бразилія: в 2011/12 МР виробництво сої збільшиться до рекордних 75,18 млн. т - Celeres

Аналітики консалтингової компанії Celeres прогнозують, що в 2011/12 МР виробництво сої в Бразилії збільшиться в порівнянні з попереднім маркетинговим роком на 0,4% од рекордних 75,18 млн. т, що пов'язано з очікуваним розширенням посівних площ.

На початок нового сезону запаси складуть 4 млн. т, внаслідок чого пропозиція буде рекордним, майже досягши 80 млн. т.Згідно з прогнозом компанії, експорт бобів збільшиться на 3,5% до 35,6 млн. т, що пов'язано зі збільшенням попиту з боку азіатських держав. До 60% бразильської експортної продукції закупить Китай.

Посіви збільшаться на 3,6% до 25,01 млн. га, чому сприяють привабливі ціни на світовому ринку. У той же час, врожайність знизиться на 3,1% до 3 т / га.

У 2010/11 МР країна зібрала рекордний урожай - 74,87 млн. т.

Бразилія є другим після США виробником і експортером сої.

Як повідомляла компанія "Проагро", за інформацією європейських аналітиків, наприкінці червня 2011 р. запаси сої в Бразилії досягли рекордного рівня, що було пов'язано зі зменшенням темпів експорту, особливо в Китай. Запаси досягли 39 млн. т, що більше їх обсягу роком раніше на 19%.

У першій половині 2011 р. постачання бобів з країни зменшилися в порівнянні з аналогічним періодом попереднього року на 2%. При цьому в Китай було поставлено 68% експортованої продукції.

У першій половині 2011 р. у Бразилії було експортовано і перероблено 49% врожаю. Роком раніше цей показник склав 53%.

У квітні-червні п. р. світовий експорт сої зменшився в порівнянні з аналогічним періодом попереднього року на 11%. Знизився попит з боку африканських держав, Мексики, Японії та ЄС.

В останні місяці в ряді держав спостерігається зменшення фуражного попиту, що пов'язано з високою вартістю кормів і низькою прибутковістю тваринництва.

http://www.proagro.com.ua/

 


Нравится
Новини зі світу
Останні новини