Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

У сибірських регіонах зернові постраждали від посухи

У сибірських регіонах зернові постраждали від посухи

Благополучні в минулому році з точки зору забезпеченості вологою сибірські регіони в цьому році страждають від засухи, передає ІА «Казах-Зерно» з посиланням на регіональні ЗМІ та інформаційні агентства.

В Алтайському краї зазнали посухи 300-320 тис. га посівів. Але це не більше 5,5% загальних посівних площ регіону, які цього року складають 5,5 млн. га. Врожайність на зазнали посухи полях очікується до 2,5 центнерів з гектара.

«Зараз ми вирішуємо питання з Міністерством сільського господарства РФ про збільшення виділення субсидій на страховий випадок. Ті, хто застрахували свої посіви, не залишаться сам на сам зі своїми проблемами », - коментує ситуацію заступник губернатора Алтайського краю Олександр Лук'янов.

У Прибайкальский районі Бурятії засуха знищила більшу частину майбутнього врожаю. Так, на полях сільгосппідприємства «Гарантія-2» з 300 гектарів, зайнятих картоплею, рослини загинули на 142-х гектарах. Спекою знищено дві третини сходів моркви, буряка і цибулі. Загальний збиток склав більше 4,5 млн. рублів.

У господарствах «Прібайкалец», «Відродження», «Зоря» згоріли сходи овочів та зернових. Більшість господарств, які мають поголів'я ВРХ, змушені будуть закуповувати корми як за межами району, так і в місцевих господарств.

Проте в Мінсільгоспі Росії вважають, що посуха в Сибіру не позначиться на врожаї. «Поки ми не прогнозуємо, але головне - що немає збитку. Це також, як і по сарані, - шум був великий, але шкоди для сільгоспорганізацій не було », - заявила глава Мінсільгоспу Олена Скринник.

Вона підкреслила, що в ситуації з сараною була надана сільгоспвиробникам підтримка. «Найголовніший показник - це наявність шкоди для сільгоспорганізацій», - сказала міністр. «Цього року збитку ми не бачимо», - зазначила вона.

http://www.newsland.ru/

 


Нравится
Новини зі світу
Останні новини