Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

Влада Великобританії ігнорують жорстоке поводження зі свинями

Влада Великобританії ігнорують жорстоке поводження зі свинями

Уряд Великобританії відмовляється розслідувати випадки жорстокого поводження зі свинями, доведені репортерами Sky.

Розслідування, проведене британським телеканалом Sky щодо виробників свинини, і показане на місцевому британському телебаченні цього тижня, чітко свідчить про те, що багатьма виробниками просто ігноруються факти жорстокого поводження з тваринами.

На плівках матеріалів Sky можна бачити, як працівники просто б'ють свиней і припікають їм сигаретами шкіру. Бідних тварин також тягнуть за вуха і піддають масовим побиттям за допомогою бит.

Однак, як стало відомо сьогодні, Департамент Охорони Навколишнього Середовища і Сільського Господарства не поспішає вводити будь-які санкції проти "свинарів". Навпаки, в департаменті заявляють, що так як плівка була отримана незаконним шляхом (за допомогою таємного проникнення на свінобойні), то й кримінальну справу за фактом жорстокого поводження з тваринами порушено не буде.

Цікаво, а як в Департаменті уявляють собі отримання такої плівки "законними методами"? Не порушивши закону плівки не добути, а й навіть здобувши її добитися справедливості, виявляється, неможливо ... Сумна, дуже сумна історія ...


Нравится
Новини зі світу
Останні новини