Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
Росія зможе поставити на експорт до 20 млн тонн зерна

Росія зможе поставити на експорт до 20 млн тонн зерна

Росія може зміцнити позиції як одного з лідерів світового зернового ринку. Є реальні можливості більш активного освоєння ринків Близького Сходу і Південно-Східної Азії.

За експертними оцінками провідних сільгоспвиробників, урожай зерна цього року буде не гірше, ніж в середньому за останні п'ять років, за винятком минулого проблемного року. Про це заявив у четвер, 4 серпня, голова Вищої ради партії «Єдина Росія», голова Державної Думи Борис Гризлов, коментуючи ER.RU відкриття в Новосибірську Зернового форуму:

«Сподіваюся, підсумком форуму стане і підписання довгострокових угод, і обговорення ключових питань розвитку внутрішнього зернового ринку і виходу на експорт. Все це, безумовно, послужить додатковим стимулом для нарощування виробництва зерна і одночасно гарантією його реалізації.

За експертними оцінками провідних сільгоспвиробників, урожай зерна цього року буде не гірше, ніж в середньому за останні п'ять років, за винятком минулого проблемного року.

Це дозволяє нам не тільки повністю закрити внутрішні потреби, а й повернутися на зовнішні ринки. Прогнозується, що цього року ми можемо поставити на експорт до 20 мільйонів тонн зерна і тим самим зміцнити позиції нашої країни як одного з лідерів світового зернового ринку. Є реальні можливості більш активного освоєння ринків Близького Сходу і Південно-Східної Азії.

При цьому, безумовно, всі питання, пов'язані з продовольчою безпекою Росії, ніколи не повинні відходити на другий план. Необхідно більш ефективно використовувати зернові ресурси, розвивати переробку зерна на борошно та інші вироби. В умовах модернізації економіки це має першорядне значення. Не менш важливим є перехід на нові сучасні технології виробництва, у тому числі вологозберігаючий, які так необхідні у посушливих районах.

Йде підготовка до того, щоб вже з наступного року заробив пілотний проект заміни застарілої техніки на нову, сучасну. Передбачається використати той досвід, який був накопичений в процесі оновлення парку легкових автомобілів ».


Нравится
Новини зі світу
Останні новини