Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

Вчені США працюють над створенням нових сортів рису

Нові сорти рису, які пропонують нові можливості для американських виробників і розширені можливості збуту для американської рисової промисловості, були розвинені вченими з американського міністерства сільського господарства (USDA), повідомляє «АгроНовини». 
 

Служба сільськогосподарських досліджень (ARS), вчені з агентства Dale Bumpers, національний рисовий дослідний центр (DBNRRC) в Штутгарті, Арканзас, і ARS дослідження рису в Бомонте, Техас, розвивала нові різновиди в співпраці з дослідниками з університету A & M в Техасі, арканзаський університет, Університет Клемсона, і Міжнародний Рисовий Науково-дослідний інститут (IRRI) на Філіппінах.
Якість рису - це цікавить область для селекціонерів, виробників і дослідників. ARS - основне внутрішнє агентство по науковому дослідженню USDA, і це дослідження підтримує пріоритет USDA для просування міжнародної продовольчої безпеки.
Генетики Анна Маккланг і Дж. Ніл Рутджер (у відставці) в центрі ARS в Штутгарті, серед співробітників, що беруть участь в розробці нових сортів рису. Рутджер допоміг розробити Джес, ароматний, м'яко готує довгозерний рис який задовольняє ринок переважно за рахунок імпорту. Рис в стилі жасмину, Джес має вищу врожайність, він на 5 дюймів коротше, і дозріває на тиждень раніше, ніж жасмин 85, в даний час сорт впевнено зростає на ринку.
Чарльстон Золото, інший ароматичний рис, був отриманий з Золота Кароліни (реліквія, сорт, який був заснований для створення рисової промисловості США), генетичний матеріал з Філіппін та Індії. У цього сорту відмінна врожайність, стійкість до хвороб, і гарна якість приготування. Цей культурний сорт рослини піддається виробництва під органічні умови і буде використовуватися на харчовому ринку в Кароліні. Маккланг був залучений у розвиток Чарльстон Золото. Хоча звичайний довгозерний рис вирощується на більш, ніж 75 відсотків площ
Сполучених Штатів Америки, є також зацікавленість у розвитку та інших сортів рису, чия вартість на ринках значно вища через їх специфічних якостей.

http://ukrapk.com/news/


Нравится
Новини зі світу
Останні новини