Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

Урожай каноли в Австралії виріс на 20%

Урожай каноли в Австралії виріс на 20%

За інформацією офіційних джерел, експерти Австралійської федерації олійних (Australian Oilseeds Federation) опублікували свій черговий прогноз щодо виробництва каноли в країні в 2011/12 МР.


Показник був опублікований на рівні 2,62 млн. тонн, що демонструє зростання на 20% проти 2,16 млн. тонн за підсумками минулого року і є найбільшим для країни рівнем, починаючи з сезона-1999/2000 (2,46 млн. тонн ). Досягти високого врожаю олійної вдасться за рахунок достатньої кількості вологи в більшості східних штатів країни, тоді як посушлива погода в Західній Австралії кілька обмежить підвищувальний тренд.

Варто зазначити, що попередній прогноз представників Австралійської федерації олійних щодо виробництва каноли в країні в 2011/12 МР виявився менш оптимістичним - 2,59 млн. тонн.

Щорічний експорт місцевої каноли налічує близько 1-1,5 млн. тонн. Враховуючи очікуване нарощування виробництва культури в країні, експерти прогнозують збільшення її постачань на світовий ринок. Варто зазначити, що в попередньому сезоні основними покупцями австралійської олійної були країни з азіатського регіону. При цьому, найбільшу кількість було поставлено в Південну Корею.


Нравится
Новини зі світу
Останні новини