Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
http://roundup.ua/products/kharnes

ПАР: у країні виник дефіцит кукурудзи

Експерти південноафриканської асоціації Grain SA вважають, що ПАР повинна істотно знизити темпи експорту кукурудзи, що пов'язано з його дефіцитом на внутрішньому ринку.


Країна є одним з найбільших експортерів кукурудзи в світі.

Очікується, що до початку наступного сезону дефіцит кукурудзи може скласти понад 250 тис. т.

ПАР може вирішити проблему нестачі зерна шляхом його імпорту. Однак суб'єкти ринку вважають, що на поточний момент ціна білозерні кукурудзи є занадто високою. При цьому країна не може закуповувати желтозерную кукурудзу у таких великих виробників як США, Аргентина і Бразилія, що пояснюється забороною на імпорт ГМ-продукції.

Дані про дефіцит зерна в ПАР надають деяку підтримку ринку.

Як повідомляла компанія "Проагро", в період з 10 по 17 листопада на американській біржі СВОТ ціна грудневого ф'ючерса на кукурудзу знизилася на $ 12,21 / т до $ 241,71 / т EXW. Знижувальним факторами були незначний попит на американську продукцію, невизначеність фінансової ситуації в Євросоюзі і зміцнення долара.

Тиск надала інформація про закупівлю Японією української продукції, що свідчить про низьку конкурентоспроможність американського зерна.

Японія придбала близько 800 тис. т української кукурудзи. Це найбільша угода на поставку європейського зерна, укладена Японією як мінімум за 10 років. Продукцію придбали 5 японських компаній. Термін поставки - листопад 2011 р. - березень 2012

За словами президента компанії Continental Rice Corp. Нобуюкі Чино, українська кукурудза була закуплена за ціною приблизно на $ 20 / т меншої вартості американської продукції.

Як відомо, раніше в Україну була скасована експортне мито.

Фахівці Commerzbank AG прогнозують, що у зв'язку з великою пропозицією російської, канадської та австралійської пшениці в майбутньому вона може стати дешевше кукурудзи.

У 2011 р. вартість зернової знизилася на 19%.

У 2012 р. середня ціна пшениці може скласти $ 7,2 / бушель, кукурудзи - $ 7,3 / бушель.

Вартість кукурудзи та сої може підвищитися через їх дефіциту.

У поточному році середня ціна пшениці складе $ 7,4 / бушель, кукурудзи - $ 6,89 / бушель.


Нравится
Новини зі світу
Останні новини