Топ 1
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
Бразилія має намір обмежити продаж с / г земель іноземцям

Бразилія має намір обмежити продаж с / г земель іноземцям

Бразильський уряд на даний момент займається розробкою нових правил, які б надалі обмежували закупівлю земель сільгосппризначення іноземними компаніями. Місцева влада аргументують це рішення тим, що нинішнє законодавство недосконале, і в ньому існують певні прогалини, через які земля використовується не за призначенням. Як повідомляють оператори ринку, нове правило, яке може набути чинності і, згідно з рішенням суду, покликане закрити утворилися шпарини в законодавстві, які покупці використовували, діючи через бразильські компанії.

Крім того, в рамках зазначеного законопроекту, влада Бразилії можуть внести заборону на використання інвестованих коштів, залучених іноземцями, для закупівлі земель сільгосппризначення. Також може бути винесено рішення про примус міжнародних банків продати землю, яку вони отримали в якості застави за невиконаними кредитами в минулому році. Варто відзначити, що Бразилія, яка є одним з найбільших виробників продовольства і біопалива, постійно розширює свої виробничі можливості, почасти завдяки вливанням з боку економіки інших світових держав, таких як Китай наприклад.

Тим не менш, в минулому році, південноамериканська країна прийняла новий закон, згідно з яким, площа землі, що купується іноземними компаніями або бразильськими компаніями з іноземними інвестиціями, є обмеженою і залежно від регіону, де вона знаходиться, становить від 250 га до 5 тис. га. Що стосується правил, які можуть бути прийняті найближчим часом, то вони повинні прояснити всі невизначеності, які виникли внаслідок недосконалості попереднього закону. При цьому місцеві фермери проявили стриману реакцію на зазначені дії влади, проте відзначають, що це допоможе їм у роботі з іноземними партнерами.


Нравится
Новини зі світу
Останні новини