https://hortusukr.com/
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
Австралія: прогноз урожаю пшениці в 2011/12 МР збільшено на 6,2% до 26,6 млн. т - National Australia Bank Ltd.

Фахівці банку National Australia Bank Ltd. підвищили свій прогноз виробництва пшениці в Австралії в 2011/12 МР на 6,2% до 26,6 млн. т. Таким чином, у порівнянні з рекордним урожаєм попереднього сезону воно зменшиться на 4,7%.

Більшість прогнозів інших агентств знаходяться в діапазоні 25-26 млн. т.

Як повідомляла компанія "Проагро", експерти компанії CBH Group, яка є найбільшим оператором зерновим в Австралії, висловлюють побоювання з приводу прогнозованих дощів в Австралії, які можуть привести до погіршення якості зерна в Австралії. Це може істотно ускладнити експорт продукції другий сезон поспіль, причому очікується великий врожай.

Дощі у вересні-жовтні призвели до поліпшення перспектив урожаю, проте випадання опадів призвело до уповільнення збиральної кампанії. Дані про зниження темпів збирання в країні і зменшення пропозиції американської продукції надають підтримку світовим цінам на високоякісну продукцію.

За інформацією CBH, в Західній Австралії темпи збирання відстають від звичайних показників приблизно на місяць. Опади можуть призвести до погіршення якості 20-30% врожаю. Однак, у разі продовження дощів можуть постраждати до 60% врожаю.

За інформацією австралійського регулюючого органу Wheat Exports Australia, в 2010/11 МР (жовтень-вересень) Австралія експортувала рекордні 18,5 млн. т пшениці вартістю A $ 5,5 млрд. У порівнянні з попереднім маркетинговим роком поставки зросли на 25%.

Поставки пшениці насипом збільшилися на 35% до 16,3 млн. т. У контейнерах були експортовані близько 2,2 млн. т зерна.

У 2010/11 МР австралійську продукцію експортували 19 з 25 акредитованих компаній. Вона поставлялася в 36 країн.

Імпорт австралійської пшениці азіатськими державами зріс на 38% до 10,8 млн. т. Її найбільшими покупцями були Індонезія (3,5 млн. т), В'єтнам (1,4 млн. т) і Південна Корея (1,3 млн. т ).

Експерти Австралійського бюро статистики (ABS) оцінюють урожай пшениці в Австралії в 2010/11 МР (квітень-березень) в рекордні 27,9 млн. т, що більше виробництва в попередньому сезоні на 28% і значно перевищує оцінки багатьох аналітиків. Це може свідчити про те, що пропозиція австралійського зерна є істотно більшим, ніж вважалося раніше, при тому що очікується ще один хороший урожай.

За інформацією Австралійського бюро економіки сільського господарства та ресурсів і науки (Abares), в 2010/11 МР виробництво досягло рекордних 26,3 млн. т.

Дані про великий реченні австралійської продукції чинять тиск на світові ціни.

Фахівці Rabobank Australia прогнозують, що завдяки великому врожаю в 2011/12 МР (жовтень-вересень) Австралія експортує рекордні 21 млн. т.

У попередньому сезоні обсяг поставок дорівнював 18,6 млн. т.

Станом на 30 вересня ц.р. обсяг запасів у країні склав 8,96 млн. т, що більше їх рівня роком раніше на 54% і є третім за величиною показником на цю дату за всю історію спостережень.

У той же час, експерти відзначають, що значну частину запасів складає фуражне зерно. При цьому обсяг запасів продовольчої пшениці дорівнює 4,23 млн. т проти 4,53 млн. т роком раніше.

Аналітики Rabobank Australia підвищили прогноз урожаю пшениці в Австралії в 2011/12 МР на 1,4% до 25,6 млн. т, що є третім за величиною показником виробництва за всю історію спостережень. Це менше рекордного обсягу попереднього сезону на 2,7%.

За попередніми даними Rabobank, в 2010/11 МР (жовтень-вересень) Австралія експортувала 18,3 млн. т пшениці.

Очікується, що в найближчі півроку одним з основних покупців австралійської пшениці буде Китай.

Національний банк Австралії підвищив прогноз урожаю пшениці в країні в 2011/12 МР до ​​25,05 млн. т, що пов'язано з випаданням у вересні сприятливих опадів. При цьому в Західній Австралії виробництво досягне 8,9 млн. т. У той же час експерти допускають можливість подальшого збільшення прогнозу.

Аналітики банку Commonwealth Bank of Australia прогнозують, що в найближчі місяці пропозиція австралійської пшениці буде перебувати на рекордному рівні, що пов'язано з великими запасами і добрим врожаєм.

В останні 2 сезони виробництво знаходилося на високому рівні, що призвело до накопичення запасів. В результаті, експерти припускають, що в найближчі 12-18 місяців Австралія буде активно експортувати пшеницю.

За прогнозом банку, у новому сезоні виробництво зменшиться в порівнянні з рекордним показником попереднього маркетингового року на 4,2% до 25,2 млн. т, що, тим не менш, є високим показником. В результаті, пропозиція може перевищити 33 млн. т, а експорт складе більше ніж 20 млн. т.

Внутрішнє споживання становить у країні близько 6 млн. т.

Згідно з даними Австралійського бюро економіки сільського господарства та ресурсів і науки (ABARE), в 2010/11 МР експортувала 18,65 млн. Австралія т пшениці, що на 26% більше поставок в попередньому маркетинговому році.

Згідно з прогнозом Мінсільгоспу США, урожай складе в Австралії 26 млн. т.

Експерти відзначають високий попит на австралійську високоякісну пшеницю з боку азіатських імпортерів. При цьому ціни на продукцію з більш низьким вмістом білка останнім часом істотно знизилися.

ABARE прогнозує, що в 2011/12 МР (жовтень-вересень) Австралія може експортувати рекордні 20,4 млн. т пшениці. В результаті, країна стане другим за величиною експортером у мірі, відтіснивши ЄС на друге місце.

У порівнянні з червнем прогноз був збільшений на 1,5%. Експорт зросте проти 2010/11 МР на 9,4%.

Виробництво пшениці зменшиться в порівнянні з рекордним обсягом попереднього маркетингового року на 0,4% до 26,2 млн. т.


Нравится
Новини зі світу
Останні новини