Хортус Украина
Реєстрація
рус укр
Найбільша база пестицидів в Україні
Ви тут:
Курсы НБУ на сегодня
На Далекому Сході Росії в 2012 р. може початися будівництво соєвого кластера

На Далекому Сході Росії в 2012 р. може початися будівництво далекосхідного соєвого кластеру. Мета проекту - вирощування, переробка, упаковка готової продукції і збут до країн Азіатсько-Тихоокеанського регіону. Незабаром в Амурській області пройде нарада губернаторів ДФО, на якому планується "прийняти політичне рішення про створення кластера", - заявив глава єврейської автономії А. Вінніков.


Губернатор ЄАО А. Винник повідомив ЗМІ, що якщо буде вирішено питання з інвестором, то вже в наступному році почнеться будівництво далекосхідного кластера з переробки сої. До 2018 р. планується виробляти не менше 160 тис. т продукції.

Глава єврейської автономії відзначив необхідність створення саме єдиного кластера в ДФО: "Якщо це буде єдина політика меліорації земель, тобто вона буде реалізовуватися на рівні РФ, тому що кластерний принцип затверджується на рівні федерального уряду".

Розповідаючи про фінансову сторону проекту, губернатор відзначив: "Ми знайшли з допомогою ізраїльських партнерів цікаву індійську велику фірму, яка готова вкласти гроші, а розраховуватися з ними ми будемо продукцією".


Нравится
Новини зі світу
Останні новини